StarDance VII – všechny díly online

Přímo na této stránce si můžete pustit všechny díly StarDance online.

StarDance VII z roku 2015 online ke shlédnutí. Exkluzivně zde si můžete s námi přehrát všechny díly tanečního pořadu StarDance …když hvězdy tančí. Jedná se o úplně novou sedmou řadu, která měla svojí premiéru 18. 10. 2015. Oblíbená soutěž se vrací po dvouleté pauze. Jinak je ale všechno vlastně při starém. Tady alespoň co se týká pravidel a moderátorské dvojice, kterými budou Marek Eben a Tereza Kostková. Alespoň soutěžící tedy budou úplně nový.

Pokračování…

La Parta – online ke shlédnutí

Nový pořad La Parta - legendární Partička se vrací!

Legendární pořad Partička se vrací na televizní obrazovky! Bude to na televizi Barrandov a pořad dostane jméno La Parta. Obsah včetně čtveřice hlavních komiků však zůstává stejný. Čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací, aby nás zaručeně pobavila ve své show plné improvizace a situačního humoru. To prostě musíte vidět. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl La Party, tak i mnohé ze starších epizod.

Pokračování…

Výměna manželek 2015 – všechny díly online

Ne vždycky je to taková idylka, jak se na první pohled zdá?

Oblíbená Výměna manželek je tady se zbrusu novou řadou. Letos velmi dlouhou, protože bude mít více, než dvacet dílů. Vlastně do ní patří epizody vysílané na jaře 2015, stejně jako na podzim. Čeká nás tak mnoho zajímavých exkurzí do českých rodina a jejich všedních dní. My pevně věříme, že si nenecháte ujít právě ten dnešní díl a budete se u něj skvěle bavit. Všechny premiérové epizody Výměny 2015 jsme pro vás připravili na této webové stránce, abychom vám je nabídli pohodlně a zdarma online.

Pokračování…

Přehrát Vychytávky Ládi Hrušky online!

Legendární experimentáro je zpátky!

Vychytávky Ládi Hrušky k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit pohodlně a zdarma online nový pořad s kuchtíkem Láďou Hruškou. Ten se nám ukáže nejenom v roli, kterého už dobře známe a to kulinářského experimentátora, ale tentokrát rovněž jako kutil, zahrádkář, chovatel a milovník všemožných vychytávek. Jeho nový čtyřicetiminutový pořad měl premiéru na televizi Prima Family v Září 2015. Vysílat se bude každou neděli a vy ho i díky naší stránce jistě neminete. Protože právě zde jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí.

Pokračování…

Česko Slovensko má talent 2015 online

Už pátá řada Talentu přinese opravdu skvělou show!

Soutěž Česko Slovensko má talent 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát všechny díly této oblíbené talentové soutěže televize Prima. Jedná se už o pátou řadu této populární soutěže, která měla svojí premiéru 1. Září 2015. Nahráváme pro vás každou epizodu od prvních castingů, až po velkolepé finále. I vy můžete být u toho a přehrát si poslední odvysílaný díl Talentu pohodlně online. Nepromeškejte tuto šanci a pojďte se dobře bavit.

Pokračování…

Výměna manželek (2. září 2015) online ke shlédnutí

Pořad Výměna manželek (2. září 2015) online ke shlédnutí.

Reality show Výměna manželek 2. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát s námi zbrusu nové vydání oblíbené reality show Výměna manželek. Čeká na vás premiérový podzimní díl vysílaný ve středu 2. září 2015.Jedná se o skutečně novou epizodu, která se tento den vysílala poprvé. A bude to hodně peprná výměny plná špíny i urážek. Pokud vás zajímá více, tak je to jenom dobře, protože u nás si jí můžete vychutnat pohodlně a zdarma.

Pokračování…

Muži proti ženám online ke shlédnutí

TV show Muži proti ženám - online ke shlédnutí.

Zábavný pořad Muži proti ženám online ke shlédnutí a zdarma. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a jednoduše přehrát přes internet oblíbenou show televize Prima. Je to soutěž, která se snaží zužitkovat věčné pošťuchování mezi muži a ženami. Každý se cítí lepší a doslova nepostradatelný. No a co si budeme povídat, tak vlastně i chytřejší. Jenže jak je to doopravdy? Právě na to se pokouší naši soutěžící odpovědět. Vy můžete být u toho a to opravdu jednoduše. Přímo tady na těchto webových stránkách jsme si pro vás připravili jak poslední odvysílaný díl, tak i všechny starší epizody.

Pokračování…