Výměna manželek (2. září 2015) online ke shlédnutí

Reality show Výměna manželek 2. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát s námi zbrusu nové vydání oblíbené reality show Výměna manželek. Čeká na vás premiérový podzimní díl vysílaný ve středu 2. září 2015.Jedná se o skutečně novou epizodu, která se tento den vysílala poprvé. A bude to hodně peprná výměny plná špíny i urážek. Pokud vás zajímá více, tak je to jenom dobře, protože u nás si jí můžete vychutnat pohodlně a zdarma.

Máme tu další středu a s ní také aktuální premiérový díl Výměny manželek. Tato úžasná show je tady pro prázdninách s novými díly a pro nás všechny je to opět unikátní příležitost proniknout do života cizích rodin, které ne vždycky patří mezi ty vzorové. Každopádně i tak se jedná o zajímavou a velmi poučnou inspiraci toho, čemu je lepší se ve vlastním partnerském vztahu raději vyhnout. Dnešní epizoda bude plná velkých kontrastů. V hlavní roli budou peníze. Ale také lenost, které mění ošklivé dočasné věci v trvalou pravdu.

Pořad Výměna manželek (2. září 2015) online ke shlédnutí.

Jednou z hlavních hrdinek dnešního dílu bude mladé Milada. Její rodina na tom není finančně moc dobře a tak doslova živoří v katastrofálních podmínkách. Za ty roky si na tuto situaci už Milada zvykla, ale to neznamená, že by jí to rozhodně bylo zrovna příjemné. V jejím domečku se totiž různá provizorní řešení změnila v trvalá. Nemají tu ústřední topení a tak musí všude topit uhlím. Dokonce ani teplou vodu zde nemají a i ty ohřívají téměř jako ve středověku na boileru pod kterým se musí zatápět také ohněm.

Dnešní Výměna bude v mnoha ohledech celkem šokující.

Hlavně pro Miladu je příchod do cizí domácnosti opravdový šok. Všechno tady mají nové a krásné. Pečlivě vyzdobený a sladěný obývák vypadá proti tomu jejímu jako zámek. Samozřejmostí je ústřední topení s teplá voda. A i všechny ostatní místnosti působí krásně upraveně. Nebohé Miladě z toho až vyhrknou slzy do očí, protože za životní podmínky své rodiny se musí chudák až opravdu stydět.

Na druhou manželku o trochu starší a velmi energickou Zuzanu čeká také velký kulturní šok. Z nové domácnosti samozřejmě není moc nadšená. Sama přitom razí myšlenku, že nejdůležitější nejsou peníze, ale prostě jenom vůle chtít si zlepšit své bydlení. A protože je to žena činu, tak se do toho také dá, i když s partnerem bude mít tak trochu problém.

Ale ani Milada to po prvotním rozkoukání nemá vůbec jednoduché. Jak se ukáže, tak její nová rodina má hned šest členů, což opravdu není málo. Kromě toho jsou zde zvyklý na opravdu docela striktní a tvrdá pravidla. Na to Milada není vůbec zvyklá a možná právě proto má větší problém s jejich dodržováním, než třeba i samotné děti.

Dnešní Výměna manželek bude každopádně hodně zajímavá a diskutovaná. Podíváme se do dvou naprosto rozdílných rodin, které se snaží vychovávat své děti jak nejlépe umí. Přesto je jasně patrné, že ne vždycky se jim daří vštěpovat do života to důležité. Ačkoliv obě manželky vypadají celkem pohodově, tak cizí prostředí je přeci jenom dovede hluboce ovlivnit a zasáhnout. Více ze zápletky už ale prozrazovat nebudeme, protože od toho už si můžete dnešní pokračování Výměny manželek přehrát pohodlně a zdarma online. Neváhejte tak už ani chviličku a pojďte do toho s námi!

Jaké to je, když se dočasné provizórium změní na trvalé.

Pořad Výměna manželek ze středy 2. září 2015 neboli druhý premiérový díl vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás si můžete tento oblíbený pořad přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Přehrávač se aktivuje po vašem přihlášení v horní části těchto webových stránek. Tato Výměna je druhým premiérovým dílem po prázdninách a podle našeho názoru bude rozhodně stát za to. Střet dvou naprosto rozdílných světu Mileny a Heleny nás přinese spoustu zajímavých chvil.