Přehrát Vychytávky Ládi Hrušky online!

Vychytávky Ládi Hrušky k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit pohodlně a zdarma online nový pořad s kuchtíkem Láďou Hruškou. Ten se nám ukáže nejenom v roli, kterého už dobře známe a to kulinářského experimentátora, ale tentokrát rovněž jako kutil, zahrádkář, chovatel a milovník všemožných vychytávek. Jeho nový čtyřicetiminutový pořad měl premiéru na televizi Prima Family v Září 2015. Vysílat se bude každou neděli a vy ho i díky naší stránce jistě neminete. Protože právě zde jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí.

Všichni fanoušci chytrých a levných nápadů můžou zajásat. Máme tady totiž zbrusu nový pořad s Láďou Hruškou v hlavní roli. Ten se proslavil především jako reportér televizní novin na stanici TV Nova, kde zastával pozici potravinového inspektora. Ještě později pak přišel se svým vlastním pořadem „Levně a chutně”, který se stal i v rámci televizních novin obrovským fenoménem. Dokonce takovým, že když zhruba před rokem vyšla i jeho kuchařka, tak se zařadila mezi nejprodávanější knížky české historie.

Vychytávky Ládi Hrušky k přehrání přes internet.

Aby také ne, když Láďa Hruška přišel s tím, po čem všichni prahneme a to po levných a velmi chutných receptech. Navíc mnohdy i velmi originálních, při kterých dokázal použít i jinak opomíjené suroviny. Jenže Láďa Hruška není jenom kuchařem. Ostatně i před dlouhou kariérou v médiích, kdy si vyzkoušel všechno od pisálka regionálního deníku, přes moderátora rádia až po televizního reportéra, pracoval jako učitel ve škole. A jak sám říkal vždycky to měl blízko i ke kutilství.

Legendární experimentáro je zpátky!

Nyní se tedy může naplno realizovat ve svém vlastním pořadu: Vychytávky Ládi Hrušky, který dostane svůj prostor v prestižním čase každou neděli těsně po obědě v 12:45. Tedy v čase tradičně vyhrazeném pro kutilské pořady. Včetně legendárního Přemka Podlahy, jehož je vlastně Hruška nepřímým nástupcem.

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky chce být především moderní show pro všechny kutily, zahrádkáře, chovatele. Zkrátka poradit se vším od půdy až po sklep, ale i venku na zahrádce. Kromě toho bude přinášet i zajímavé reportáže na všechny možné témata. Láďa Hruška jak sám říká má jenom jedinou podmínku: Chce být u všeho osobně! Zkrátka si chce na vlastní kůži vyzkoušet jak se co dělá a třeba i přidat ruku k dílu. Ostatně i svých nápadů má více než dost.

Vychytávky Ládi Hrušky jsou koncipovány jako klasický pořad pro kutily. Máme tu Láďu jako hlavního moderátora, který zároveň bude každý týden vařit jeden recept. Takže se můžeme těšit i na jeho kulinářské dobroty. Navíc bude mít čas jednotlivé recepty do podrobna rozepsat a kromě toho může vařit i složitější věci, na kterých dříve ve zprávách nebyl čas. Pak už jsou náplní pořadu samotné reportáže. Ty budou na sezónní témata, stejně jako na různé zajímavosti. Moderovat je bude sám Hruška, i když si samozřejmě bude zvát, a možná i spíše jezdit za zajímavými hosty. Půjde buď o profesionály a nebo o lidi, kteří mají v tomto oboru co říci.

Chceš-li poblít podušku, podívej se na Hrušku!

Nový pořad pro kutily si jistě zaslouží svou pozornost. To jaký si na něj uděláte názor vy je jenom na vás. Podle nás ale není vůbec špatný. Láďa Hruška dovede být zábavný i když některé nápady jsou opravdu spíše ztřeštěné a zábavné, než použitelné. Nicméně najdou se určitě i ty, které jistě nebudete váhat vyzkoušet. Za nás vám tedy můžete Vychytávky Ládi Hrušky jedině doporučit.

Láďa Hruška si dovede poradit s lecčíms.

Pokud si chcete přehrát Vychytávky Ládi Hrušky pohodlně online, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost. Připravili jsme je totiž exkluzivně pro vás na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. S námi si Vychytávky pustíte na pouhých pár kliknutí a to v naprosto prvotřídní kvalitě. Snažíme se pro vás sehnat co nejvíce dílů tohoto kutilského pořadu od těch nejstarších ze Září 2015 až po ty nejnovější, právě odvysílané. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!