Les sebevrahů (2015) online ke shlédnutí

Horor Les sebevrahů online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma hodně zajímavý americký horor, který se navíc inspiroval skutečnými událostmi. A to nekecáme! Čeká vás opravdu nelítostný film, ze kterého strach jenom číší. Pokud máte tento žánr rádi, tak věříme, že budete naprosto nadšeni. Film natočil režisér Jason Zada pro kterého je to jeho filmový debut. Ve filmu se sice neobjeví žádní známí herci, ale temné atmosféry má skutečně na rozdávání.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film Les sebevrahů (v anglické originále The Forest) online ke shlédnutí. S námi si můžete tento působivý snímek přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Přímo zde jsme ho totiž pro vás připravili ke shlédnutí ve výborné kvalitě a navíc úplně jednoduše. A to už je snad nabídka, která stojí za pozornost. Film šel do českých kin 7. ledna 2015 a vede si tu opravdu dobře. Je vidět, že se povedl a nějaký ten čas jistě bude okupovat přední příčky a v návštěvnosti.

Máte rádi horory? Co takhle si pustit nejnovější čtvrtý díl Insidious: Poslední klíč online. Přehrajte si tento snímek plný napětí a rozhodně nebudete zklamáni!

Nový film režiséra Jasona Zada.

To je ostatně také jeden z důvodů, proč jsme si ho nemohli nechat ujít ani my. Film Les sebevrahů jsme pro vás nahráli a přichystali přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně na pouhých pár kliknutí myši. Zvládne to snad úplně každý. Film jsme získali ještě při jeho předpremiéře v opravdu skvělé HD kvalitě. To pro vás znamená nejenom naprosto čistý a detailní obraz, ale i nádherný a znělý zvuk. Zkrátka jedinečný filmový zážitek. U hororu je ostatně vizuální podoba opravdu důležitou složkou celého zážitku.

Les sebevrahů online ke shlédnutí.

Příběh filmu

Příběh nás zavede do lesa Aokigahara pod nejposvátnější horu Japonska Fuji. Ti znalejší z vás tento les jistě už znáte. Je to totiž skutečný les, který velmi neblaze proslavili jisté okolnosti. Jmenuje se Les sebevrahů a tisíce lidí si ho volí pro ukončení svého života. Les proslavil spisovatel Seicho Matsumoto, který v roce 1960 napsal knihu, který lesu přisoudil úlohu místa, kam lidé chodí spáchat sebevraždu. Není to ostatně žádný malý lesík a se svou rozlohou 35 kilometrů čtvereční je téměř nemožné ho uhlídat. Les sebevrahů je tak dnes krásným a zároveň velmi ponurým místem, které si mnoho lidí volí ke svému odchodu z tohoto světa.

Najde Sára svojí sestru Jess?

Samotný příběh filmu nám pak představí mladou Američanku Sáru. Ta se právě dozvěděla, že její jednovaječné dvojče Jess odešlo do tohoto tajemného místa. Sára se jí musí vydat hledat. Je jí úplně jedno, že je to až na druhém konci světa a že její manžel Rob jí tuto cestu vymlouvá. Rob si totiž uvědomuje, že Jessino chování nebylo nikdy normální a tak chce Sáru ušetřit toho, co by mohla v temném lese spatřit.

Sára je ale neoblomná. Pátrá v Jessině životě a vyptává se jejich známých. Posléze odletí do Japonska, kde se kontaktuje s novinářem Aidenem. I on je původem ze Spojených států, ale v Japonsku už žije celkem dlouho. Je to velmi zajímavý muž, který vypadá, že si se vším ví rady. Navíc už dlouho chtěl napsat obsáhlý článek o tomto zajímavém místě. Jenže do lesa sebevrahů se přesto nemůžou vypravit sami. Budou k tomu potřebovat pomoc.

Les sebevrahů online ke shlédnutí

Nalézt průvodce není vůbec jednoduché. Je celkem pochopitelné, že tuto nebezpečnou práci nechtě nikdo vzít. Nakonec mají ale přeci jenom štěstí. Objeví se místní průvodce Michi, který souhlasí, že je do lesa vezme. Musí ale přesně poslouchat jeho instrukce.

Tajemný les Aokigahara pod horou Fuji.

Výprava je ze začátku poklidná. Nikdo moc nemluví, ale to se asi dá čekat. Po pár hodinách se jim podaří první úspěch, když najdou Jessiný žlutý stan. Jenže ona nikde není. Pomalu se začíná stmívat. Michi už nechce v lese zůstávat. Naléhá proto na Sáru i Aidena, aby už odešli. Ti ho ale nechtějí poslechnout. Chtějí dát pátrat. Mají přeci už přímou stopu. Michi už nevydrží strach a rozhodne se oba opustit. Zbaběle utíká do bezpečí.

Nakonec Sára bude bojovat o své vlastní přežití.

Mezi Sárou a Aidenem se také stupňuje napětí. Čím déle spolu tráví času, tím Sáře dochází, že před ní něco skrývá. Očividně její sestru nejenom znal, ale něco s ní i měl, což jde přesně proti jeho tvrzení. Jaká má tedy Aiden skutečný motiv, proč se do pátrání zapojil. S tím jak padá na les temnota se navíc začínají objevovat další velice znepokojující jevy. Jakoby se probouzeli duše mrtvých, které chtějí přijmout mezi sebe kohokoliv, kdo se jim ocitne na dosah. Pro Sáru začíná boj s temnotou o vlastní přežití.

Bude mít Les sebevrahů další oběť.

Závěr

Film Les sebevrahů jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Podle nás je to opravdu skvělý a hodně povedený horor, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Začínající mladý režisér je zárukou toho, že tento snímek bude mít opravdu šťávu a bude natočený opravdu pečlivě a zajímavě. Nám se Les sebevrahů líbil a nemáme k němu žádné zásadnější výhrady. Naopak pokud máte tento žánr rádi, tak věříme, že budete více než spokojeni. Tak pojďte do toho a dobře se bavte!

Chcete vědět více? Tak se rozhodně podívejte na profil filmu Les sebevrahů na CSFD.cz, kde naleznete i recenze obyčejných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.