Les sebevrahů (2015) online ke shlédnutí

Najde Sára svojí sestru Jess?

Horor Les sebevrahů online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma hodně zajímavý americký horor, který se navíc inspiroval skutečnými událostmi. A to nekecáme! Čeká vás opravdu nelítostný film, ze kterého strach jenom číší. Pokud máte tento žánr rádi, tak věříme, že budete naprosto nadšeni. Film natočil režisér Jason Zada pro kterého je to jeho filmový debut. Ve filmu se sice neobjeví žádní známí herci, ale temné atmosféry má skutečně na rozdávání.

Pokračování…

Zilionáři (2016) online ke shlédnutí

Zilionáři (2016) online ke shlédnutí.

Film Zilionáři online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou americkou komedii. Čeká vás zběsilé dobrodružství plné skvělého humoru. Je to příběh o partě lidí z bezpečnostní agentury, kterým už nestačí jenom peníze převážet, ale chtějí je také pro sebe. Proto se rozhodnou vykrást banku, jenž zásobují. Ačkoliv jsou to všichni blázni, tak se jim tento šílený plán povede. Více už si můžete přehrát sami.

Pokračování…

Tenkrát v ráji (2016) online ke shlédnutí

Tenkrát v ráji (2016) online ke shlédnutí.

Film Tenkrát v ráji online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet nový český film. Ryze české drama, které má zajímavý příběh a atraktivní zpracování. Za snímkem stojí hned trojice režisérů a to: Lordan Zafranović, Peter Pálka a Dan Krzywoň, jenž vytvořili uchvacující příběh. Film vznikl podle knihy Josefa Urbana a vypráví o životních strastech horolezců, během temné doby Protektorátů.

Pokračování…

Lída Baarová (2015) online ke shlédnutí

Film Lída Baarová (2015) online ke shlédnutí.

Film Lída Baarová je tady online ke shlédnutí! Pojďte si ho také přehrát přes internet naprosto pohodlně a zdarma. Jedná se o hraný film režiséra Filipa Renče, který nám představí jednu z nejznámějších prvorepublikových hereček a její strastiplné životní osudy, do kterých se připletli jedni z nejvýznamnějších mužů 20. století. Zažila prakticky všechno od obrovské slávy a bohatství, až po naprosté zatracení a život v exilu. Vždycky byly velmi svéráznou osobností, která vybočovala z davu.

Pokračování…

Americká idyla (2016) online ke shlédnutí

Americká idyla (2016) online ke shlédnutí.

Film Americká idyla online pro vás. Nový americký snímek je tady pro vás připraven pohodlně ke zhlédnutí. S námi si je můžete přehrát přes internet kdykoliv se vám jenom zachce. Film vznikl podle skutečných událostí a dokonce je do značné míry životopisný. Zajímavá je i postava režiséra. Je to totiž první celovečerní film, kterého se ujal Ewan Mc Gregor. A když už byl u toho, tak si zahrál i hlavní roli.

Pokračování…

Film Lichožrouti online a zdarma

Film Lichožrouti online a zdarma.

Lichožrouti online ke shlédnutí. Nový český animovaný film pro vás a vaše blízké. Pojďte si i vy přehrát aktuální český komediální snímek hezky pohodlně a zdarma. Film vznikl na základě úspěšné knihy spisovatele Pavla Šruta. Do podoby animovaného celovečerního filmu ho pak převedla režisérka Galina Miklínová. Na nás tak čeká hezký snímek s originálním příběhem a skvělým českým humorem.

Pokračování…

Zdaleka (2016) online ke shlédnutí

Film Zdaleka online ke shlédnutí pro vás.

Film Zdaleka online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet velmi povedené a napínavé venezuelské drama. Je to film se silným příběhem z pro nás exotických krajin. Atmosféra i zajímavé postavy jsou takřka zaručeny a na nás tak čeká opravdu velmi slibná podívaná. Taková, jenž byste si rozhodně neměli nechat ujít. Působivý film ze špinavého předměstí Caracasu. Tady žije Armando, kterému jednoho dne změní život setkání s problémovým mladíkem Elderem, jenž se živí jako prostitut.

Pokračování…

Instalatér z Tuchlovic (2016) online ke shlédnutí

Film Instalatér z Tuchlovic online jenom pro vás.

Film Instalatér z Tuchlovic online ke shlédnutí. Zbrusu nová česká komedie už tady na vás čeká online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pojďte do toho s námi. Film natočil úspěšný režisér Tomáš Vorel, který má na kontě celou řadu úspěšných komedií, o čem vám rádi povíme ještě níže. Je to příběh šikovného instalatéra, který má trochu svérázný způsob k životu a možná právě proto mu štěstí uniká mezi prsty. V hlavní roli: Jakub Kohák.

Pokračování…

Krycí jméno Holec (2016) online ke shlédnutí

Krycí jméno Holec (2016) online ke shlédnutí.

Film Krycí jméno Holec online ke shlédnutí. Nový tak trochu český film už na vás čeká k přehrání přes internet. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli přehrát úplně jednoduše a zdarma. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si to pustit s námi a dobře s bavte! Je to snímek vzniklý na základě povídky režiséra Jana Němce, kterou zfilmoval rakouský režisér Franz Novotny v Česko-Rakouské koprodukci. Čeká nás zajímavé drama, které po všech stránkách předčí vaše očekávání.

Pokračování…

Mordparta všechny díly online ke shlédnutí

Mordparta všechny díly online ke shlédnutí.

Seriál Mordparta online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nový krimi seriál TV Prima. Čeká na vás opravdu akční seriál plný zajímavých příběhů. Hlavní devízou seriálu Mordparta je ale bezesporu skvělé herecké obsazení. V nejdůležitějších rolích uvidíme Jiřího Bartošku, Vojtu Kotka, Markétu Plánkovou a další. Seriál má navíc pouhých osm dílů, natočených ve velkolepém stylu, takže to není žádná nekonečná telenovela, ale naopak velmi našlapaný a velkoryse natočený seriál.

Pokračování…