Zilionáři (2016) online ke shlédnutí

Film Zilionáři online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet novou americkou komedii. Čeká vás zběsilé dobrodružství plné skvělého humoru. Je to příběh o partě lidí z bezpečnostní agentury, kterým už nestačí jenom peníze převážet, ale chtějí je také pro sebe. Proto se rozhodnou vykrást banku, jenž zásobují. Ačkoliv jsou to všichni blázni, tak se jim tento šílený plán povede. Více už si můžete přehrát sami.

Zilionáři jsou konečně tady! Nejnovější americká komedie už na vás čeká pohodlně ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit kdykoliv. Třeba právě hned teď. Vězte, že je to skutečně unikátní a zajímavý příběh, jenž stojí za pozornost. Osobně mám americké komedie hodně rád, protože je to většinou čirá esence zábavy. Prostě jeden vtípek za druhým a člověk u toho vlastně ani nemusí moc myslet. Věříme, že takový bude v mnoha ohledech i film Zilionáři, jenž jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí.

Zilionáři (2016) online ke shlédnutí.

Za filmem stojí zkušený americký režisér Jared Hess. Tato americká akční komedie připravila pro diváka sérii neuvěřitelných situací a jedno velké dobrodružství. No a vlastně v sobě má i malý kousek krimi. Režisér Jared Hess, původem Američan, si dal práci s výběrem herců, a tak diváka čeká opravdu zábavná podívaná.

Nový snímek režiséra Jareda Hesse.

To nemohlo ujít ani nám. Ačkoliv se film dočkal oficiální české premiéry 13. 10. 2016, tak mi jsme ho pro vás přichystali pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Opravdu se můžete na kino vykašlat, protože s námi si tento film přehrajete opravdu pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás získali ještě před premiérou a v HD kvalitě. Co se týká rozlišení a kvality zvuku, tak bude určitě velmi spokojeni, protože je na té nejvyšší možné úrovni. Ještě, než se ale pustíte do přehrávání, tak se určitě sluší a patří si o tomto snímku říci něco více. Kromě toho vám také můžeme doporučit magazín filmer, kde si rovněž můžete Zilionáře přehrát online.

Jak rychle přijít k penězům? Co třeba vykrást banku?

A kde jinde začít, než u osoby režiséra? Jared Hess je sympatický americký režisér, který má za sebou filmy Napoleon Dynamit (v roce 2004 si za něj odnesl Velkou cenu poroty za nejlepší hraný film na Sundance FF), Boží zápasník nebo Divnej týpek, sám si zahrál ve filmu Pýcha a předsudek.

Herci obsazení v nejvýraznějších rolích tvoří nesourodou skupinu již na první pohled. Kristen Wiig má za sebou nejen hereckou, ale také dabérskou kariéru. Zahrála si ve filmu Zbouchnutá, dabovala Dobu ledovou 3: Úsvit dinosaurů nebo Já, Padouch, byla nominována na cenu Emmy za nejlepší herečku ve vedlejší roli v komediálním seriálu Saturday night live, navíc je řazena mezi 25 nejzábavnějších hereček současnosti. Dodejme ještě zajímavou informaci, že Kristen je veganka.

Jako hereckého parťáka vybral Hess pro Kirsten Zacha Galifianikise, Američana řeckého původu. Zach je jedním z nejvýznamnějších amerických komiků, vidět jsme ho mohli ve filmech Pařba na třetí nebo Blbec k večeři, má vlastní televizní show a také nahrál pár vlastních klipů.

Přitažlivý Ken Marino si zahrál v komedii Millerovi na tripu nebo v seriálu Žhavá láska, Owen Wilson se objevil v komedii Fotr je lotr. Dalším hercem řeckého původu je Jason Sudeikis, rovněž skvělý komik. Ve filmu si dále zahráli Mari Elizabeth Ellis (New girl), Devin Ratray (Náhradníci), Kate McKinnon (Sisters), Jon Daly (Zvrhlé panství), Leslie Jones (Pět nejlepších), Rhoda Griffis (90 minut v nebi), Jill Jane Clements (Need for Speed) a další. Pokud se chcete o filmu Zilionáři dozvědět ještě něco více, tak vás rádi odkážeme na profil filmu na CSFD.cz.

Začít utrácet je nejlepší způsob jak na sebe upozornit policii.

David (Zach Galifianakis) žije svůj poklidný, nenáročný, monotónní život. Sám je rovněž takový – nekomplikovaný, monotónní, nenáročný. Pracuje jako řidič obrněného automobilu, kterým jsou převáženy peníze mezi bankami. A tak je jeho každodenní aktivita jasná, tedy s tím, že si ji občas zpestří flirtováním se svou kolegyní Kelly (Kristen Wiig). Jenže ta ho brzy zatáhne do zcela neuvěřitelného dobrodružství. David ví dobře, jak to v takové bance funguje. A právě proto se jej Kelly rozhodne angažovat v troufalém plánu, kterého se účastní skupinka nepříliš inteligentních dobrodruhů, v čele se Stevem (Owen Wilson). Plán je jasný: vyloupit banku.

Policie není tak hloupá jako naši zločinci.

Ačkoliv je na první pohled jejich plán úplně amatérský, stejně jako jsou amatéry jeho hlavní aktéři, podaří se jim nemožné. A najednou se naše partička ocitá se sedmnácti miliony dolarů v kapse. Co si počít s penězi je jasné: užít si je. A tak Steve a jeho gang začnou roztáčet vše, co uloupili. Nikomu nedochází jedna drobnost: s každou větší útratou po sobě nechávají další a další stopy, kterých si bezpochyby budou chtít všímat policisté.

Bláznivá komedie plná bláznivých situací, ale také vtipných skečů, diváka pobaví, vždyť je to také její hlavní cíl. Chvílemi se jedná o žertíky infantilní, občas se ale komikům podaří opravdu úsměvné číslo. Snímek je zkrátka značně oddechový, ale i tak si jistě najde své příznivce.

V hlavní roli uvidíme třeba Owena Wilsona.

Shrnutí filmu Zilionáři

Zilionáři online ke shlédnutí už na vás čekají na tomto webu. Po přečtení našeho vyčerpávající představení filmu, jenž se podobá spíše recenzi věříme, že určitě nebudete váhat. Podle všeho je to opravdu zajímavý snímek, jenž rozhodně stojí za to. Režisér Jared Hess se specializuje na komedie, včetně herců, jenž si pro svůj nový počin vybral. Přidejte k tomu originální a povedený scénář od trojice: Chris Bowman, Hubbel Palmer a Emily Spivey, a máte z toho opravdu hodně povedený film. Zilionáři jsou skutečně dobrá komedie a myslíme si, že se budou líbit i vám. Víc už k tomu není co dodat. Snad jenom kromě přání, abyste si je pustili co možná nejdříve.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.