Seriál Na vodě – poslední díl online

Seriál Na vodě (2016) poslední díl online.

Poslední odvysílaný díl seriálu Na vodě (2016) je online. Pojďte si s námi přehrát další pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Přímo zde na této webové stránce pro vás máme vždy ten nejnovější. Uvidíte, že se u něj budete určitě skvěle bavit. Tento skvělý seriál z prostředí Libeňského ostrova se ukázal jako zdaleka nejzábavnější televizní počin za hodně dlouhou dobu. Velkou roli jistě hraje i obsazení těch nejlepších českých herců v čele s Tomášem Klusem.

Pokračování…

Seriál Mamon online ke shlédnutí

Seriál Mamon online ke shlédnutí pro vás.

Mamon online pro vás. Exkluzivně pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí nový český seriál HBO. Jedná se o velmi vzácnou produkci určenou přímo pro českou odnož této světoznámé televizní stanice. Seriál je působivým krimi / thrillerem, který vás dozajista připoutá do křesla. Natočil ho přitom už velmi zkušený režisér Vladimír Michálek. Je to temný příběh o zločinu, který pod vidinou ekonomického zisku prolézá celou českou společností.

Pokračování…

Místo zločinu Plzeň online a zdarma!

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí a zdarma. Exkluzivně pro vás tady máme nový krimi seriál České televize. Přímo zde na této naší webové stránce si můžete jednoduše přehrát všech šest jeho dílů. Jedná se o nový seriál režiséra Jana Hřebejka podle scénáře Martina Bezoušky. Všechno se to točí kolem kriminálních událostí čtverého největšího české města. I tady se totiž dějí ty nejhorší zločiny a leckdy spolu mohou i zajímavě souviset.

Pro všechny fanoušky krimi seriálů jsme na této webové stránce připravili Místo zločinu Plzeň. Je to nová a ryze česká kriminálka. Minisérie o šesti dílech, na které se ale nešetřilo. A o tom svědčí nejenom jméno režiséra, ale i velmi silné herecké obsazení. V seriálu tak zazáří skvělý herci jako: Lukáš Vaculík, Martin Stránský, Jan Zadražil, Vladimír Polívka nebo Berenika Kohoutová. V dalších odstavcích vám je rádi představíme ještě podrobněji.

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí a zdarma!

Každopádně Místo zločinu Plzeň vypadá jako opravdu hodně povedený seriál. Možná jedna z nejlepších kriminálek poslední doby. A z toho máme obrovskou radost, že vám ji můžete nabídnout přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Videa s jednotlivými díly jsme pro vás nahrávali ještě před jejich premiérou a ve skvělé kvalitě. Vy si tedy nyní můžete u nás seriál přehrát pohodlně a zdarma online. Klidně na jeden zátah.

Plukovník Karel Drtina je šéfem místní kriminálky.

Co se týká oficiální premiéry, tak první díl se vysílal na ČT 1 v pondělí 19. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Poté se seriál vysílal s týdenním intervalem vždy každé další pondělí, tedy 26. října 2015 a tak dále. Tím se ale nemusíte nijak zvláště a podrobně zaobírat, protože u nás si Místo zločinu Plzeň můžete pustit skutečně kdykoliv.

Kriminalisté z Plzně budou řešit své běžné případy, které se týkají od násilné trestné činnosti až řádění psychopata. Alfou a omegou každého podobného seriálu je především složení detektivního teamu, který v našem případě tvoří samí charizmatičtí herci a i jejich postavy se opravdu povedly.

Plzeňská kriminálka vyšetří opravdu každý případ.

Hlavním hrdinou a šéfem toho všeho je plukovník Karel Drtina (zahrál si ho Lukáš Vaculík). Je to zkušený šéf plzeňské kriminálky. Neúplatný a tvrdý polda, který si jde za svým. Zajímají ho hlavně výsledky jeho práce. Možná proto jsou za ním vidět jenom zruinované vztahy a to jak na osobní, tak na pracovišti. Stejně tvrdý jako je k sobě, je totiž i k ostatním a mnozí jiní jeho metr prostě nesnesou.

Další z party ostatně nejsou zas tak jiní. Třeba kapitán Tomáš Karas (zahrál si ho Jan Zadražil), i on je velmi nepřístupný a zahleděný do své práce. Je to pedant i když s velmi racionálním uvažováním. Alespoň ke kolegům je kamarádštější, aby také ne, když se na ně v terénu musí spolehnout.

Navíc Viktoru Knapi (zahrál si ho Martin Stránský) tyto ústupky bohužel bytostně potřebuje. Hodně pije a rozhodně není vzorem policejní disciplíny. Vlastně k případům přistupuje hodně po svém a na formální náležitosti moc nedbá. Přesto je to exemplář špičkového policajta, který se dokáže dostat k jádru případu a rozkrýt ho. Díky tomu má mezi ostatními opravdu velký respekt a autoritu.

Porada ohledně postupu vyšetřování případu.

Nesmí chybět ani ženský pohled, který v naší jednotce zastupuje kapitánka Mirka Ondrová (zahrála si jí Berenika Kohoutová). I ona je velmi svéhlavá a pracovitá. Dokáže na případu odřít spoustu nudné kancelářské práce, do které se nikomu nechce. Stejně ostrá je ale i s pistolí v ruce v terénu. Zkrátka člověk, kterého chcete mít jednoznačně na své straně.

A v každém teamu nesmí chybět ani ten nejstarší a nejmladší. Tím první je Vladimír Šimek (zahrál si ho Vladimír Kratina) ostřílený polda, který sází na své zkušenosti a intuici. To nejmladší kapitán Jakub Lepší (zahrál si ho Vladimír Polívka) to ještě nemá vůbec lehké. Všichni ho mají totiž jenom za lepšího podržtašku, který se hodí akorát na nudnou a rutinní práci. Možná právě proto má své komplexy, ale jinak na sobě maká, aby se dokázal více prosadit.

Zkrátka tvrdým policajtů, kteří se nezaleknou před žádným případem ať je sebetěžší.

Ta temnota je přeci v každém z nás.

Takový je seriál Místo zločinu Plzeň, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Videa tady na vás čekají v perfektní kvalitě a opravdu zdarma. Máme pro vás všechny epizody od té první do poslední. Je to opravdu působivý a zábavný krimi seriál, který byste si neměli nechat ujít. Pojďte do něj s námi.

Seriál Bezdružice – online ke shlédnutí

Čeká na nás opravdu spousta humorných scén.

Přehrajte si přes internet seriál TV Barrandov Bezdružice. Přímo zde pro vás máme tento nový a velmi zajímavě vypadající český seriál. Je to úplně nový a premiérový počin televize Barrandov. Seriál měl svojí premiéru v neděli 18. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Vypadá to, že se tento zajímavý televizní projekt celkem dobře ujal a my se tak můžeme těšit na opravdu velkou porci zábavy. Čeká nás zajímavý příběh zasazený do českého maloměsta a hlavně velká spousta opravdu skvělých herců!

Pokračování…

Doktoři z Počátků 2015 – pokračování online

Celé premiérové díly oblíbeného seriálu pro vás!

Přehrajte si online přes internet nové pokračování oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků od televize Nova. Právě pro vás jsme přichystali nové premiérové díly tohoto seriálu pohodlně a zdarma online. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše. Zvládne to snad úplně každý. Váš oblíbený seriál vám přinášíme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je opravdu jedinečná nabídka, která může mít jenom časově omezené trvání. Pojďte se podívat s námi co se v naší oblíbené vesničce zase děje nového.

Pokračování…

Vinaři 2. řada TV Prima – všechny díly online

Dobré vínko nesmí chybět nikde.

Seriál Vinaři a jeho 2. řady (2015) tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme se rozhodli exkluzivně pro vás přichystat všechny díly tohoto oblíbeného seriálu televize Prima. Vinaři patří mezi nejlepší komediální seriály poslední doby. Dokážou zaujmout svým vtipem, krásných prostředím i skvělými postavami ztvárněnými jenom těmi nejlepšími českými herci. Zkrátka radost pohledět. Pojďte si i vy pustit tento skvělý seriál zdarma přes internet.

Pokračování…

Seriál Doktor Martin online ke shlédnutí

Seriál Doktor Martin online jenom pro vás.

Doktor Martin online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet komediální seriál ČT 1 s Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali pohodlně a zdarma tento nový český seriál. Díky naší stránce si ho můžete pustit přes internet na pár kliknutí myši. Nenechte si ho tedy ujít, protože by to byla opravdu škoda. Na této webové stránce se na něj můžete podívat v maximální možné kvalitě a zdarma.

Pokračování…

Seriál Přístav (2015) online ke shlédnutí

S kamarádem Romanem chtějí rozjet hospodu!

Nový seriál Přístav televize Prima online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát romantický seriál Přístav ze života. Jedná se o pohodový seriál, který má v sobě kus humoru, kus dramatu a asi největší díl patří romantice. Seriál vysílá Prima Family od 26. srpna 2015 a to každou středu jeden díl. V hlavních rolí seriálu se objeví Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Martin Zounar nebo třeba Petr Čtvrtníček. Je to příběh, který napsal tak trochu sám život.

Pokračování…

Rudyho má každý rád (2015) online ke shlédnutí

Seriál Rudyho má každý rád (2015) online ke shlédnutí.

Seriál Rudyho má každý rád je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát nejnovější filmařský počin české televize. Čeká na vás opravdu nesmírně povedený a zábavný seriál se vším všudy. Právě proto jsme ho pro vás připravili na této webové stránce, abyste si ho mohli pustit kdykoli jenom budete chtít a to naprosto pohodlně a zdarma. Pokud vám je název povědomí, tak to rozhodně není náhoda, protože je to vlastně česká verze oblíbeného amerického sitcomu Raymonda má každý rád.

Pokračování…

Seriál Labyrint (2015) online

Nový seriál Labyrint od České televize.

Krimi seriál Labyrint online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit novou detektivku od České televize. Jedná se o premiérový seriál vysílaný na podzim roku 2015. První díl měl svojí historickou premiéru v pondělí 31. srpna 2015. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme se rozhodli pro vás všechny díly nahrát a nabídnout vám je online ke shlédnutí. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl, tak i starší epizody z našeho obsáhlého online archivu.

Pokračování…