Americká idyla (2016) online ke shlédnutí

Film Americká idyla online pro vás. Nový americký snímek je tady pro vás připraven pohodlně ke zhlédnutí. S námi si je můžete přehrát přes internet kdykoliv se vám jenom zachce. Film vznikl podle skutečných událostí a dokonce je do značné míry životopisný. Zajímavá je i postava režiséra. Je to totiž první celovečerní film, kterého se ujal Ewan Mc Gregor. A když už byl u toho, tak si zahrál i hlavní roli.

Na této webové stránce vám přinášíme online ke shlédnutí film Americká idyla. Po všech stránkách zajímavý a propracovaný snímek, u kterého rozhodně nemůžete chybět. Právě proto jsme ho pro vás připravili online ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Využijte této šance a pojďte do toho s námi. Film vznikl na motivy úspěšné knihy amerického spisovatele Philipa Rotha a přináší tak velmi celistvý a zajímavý příběh.

Americká idyla (2016) online ke shlédnutí.

Film Americká idyla nebo také v originále American Pastoral měl svojí premiéru v kinech 17. 11. 2016. Pokud se však nechystáte navštívit kino kvůli jeho atmosféře, tak si s námi můžete tento povedený snímek přehrát online. Připravili jsme ho pro vás ke zhlédnutí online přímo zde na této webové stránce. Samozřejmostí je perfektní kvalita filmu. Obraz je velmi jemný a ostrý, stejně tak zvuk je křišťálově čistý a vyniknou v něm všechny tóny. Věříme, že náš přehrávač je rovněž velmi jednoduchý na ovládání, a že ho zvládnete opravdu levou zadní.

Co se stane, když člověk získá vše, po čem touží.

Americká idyla je hluboké životopisné drama. Zároveň je také horkou americkou filmovou novinkou, jenž právě dobývá kina po celém světě. Tento snímek má jistě nemalé umělecké ambice. O tom svdčí už jenom to, že režie se stejně jako hlavní role, se ujal Ewan Mc Gregor. Příběh snímku byl napsán na základě knižní předlohy amerického spisovatele Philipa Rotha. Ten se letos dožívá osmdesáti tří let. Je autorem knih Umírající zvíře, Lidská skvrna nebo Sbohem, město C.

Režie se poprvé ve své kariéře ujal Ewan Mc Gregor.

Co se týká scénáře, tak ten k filmu vytvořil John Romano.  Kamery se ujal skvělý Martin Ruhe (Noční běžec, Čachtická paní) a hudbu složil Francouz Alexandre Desplat. Další informace naleznete rovněž na CSFD.cz.

Tím však ani zdaleka nekončíme. Nyní si celý film rozebereme ještě podrobněji. Ewan McGregor je skotský herec, který za sebou má dva režijní počiny: Americkou idylu a Historky z metra. Vidět jsme jej mohli v muzikálu Moulin Rouge, ale také v Hvězdných válkách, nebo v akčním filmu Černý jestřáb sestřelen. Po jeho boku zazářila Jennifer Connelly, elegantní Newyorčanka, která si zahrála ve snímku Ďáblova ruka, Hulk nebo Čekání na smrt. Connely patří mezi výrazné herecké osobnosti, o čemž svědčí také počet cen, které si vysloužila, za všechny uveďme tu nejcennější, v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli si za film Čistá duše odnesla Oscara.

Působivý snímek se silným příběhem.

Dále se ve filmu objeví mladičká Dakota Fanning (Pírkovo dobrodružství, Noc přichází, Twilight sága: Rozbřesk), Hannah Nordberg, Uzo Aduba, Rupert Evans, Molly Parker (Devátý život Louise Draxe), David Strathairn (Godzilla), Valorie Curry (Twilight sága, Kara, Stoupenci zla), Peter Riegert (Koupili jsme ZOO, Pánem svého koutku), Mark Hildreth (Barbie a Tři mušketýři), Julia Silverman, Justin Clarke a další.

A nyní se konečně dostáváme k tomu hlavnímu, což je bezesporu příběh. Hlavním hrdinou tohoto dramatu je Seymour Levov, známý také pod přezdívkou Švéd. Je to velice zajímavý, i když rozporuplný člověk. Kdysi, když ještě studoval na univerzitě, tak byl velmi úspěšným sportovcem. Ještě úspěšnější se stal při volbě své životní partnerky, oženil se s královnou krásy, se kterou má nádhernou dcerku Merry. Ze Seymoura se stává velmi úspěšný podnikatel, který naplňuje pověstný americký sen o krásné rodině, úspěších a bohatství. Poválečná Amerika 60. let je k tomu zkrátka země zaslíbená. Všechno šlape jako hodinky a Seymour a jeho rodina snad nemůžou být šťastnější. Jenže taková idyla nemůže vydržet věčně.

Štěstí je jenom okamžik náhody.

Zvrat do šťastného rodinného života přinese vcelku překvapivě právě Meredith Levová. Ta se k překvapení všech stává poměrně radikální aktivistkou za lidská práva, velmi ostře se vymezuje proti válce ve Vietnamu. Hlavně její rodiče jsou z toho opravdu vykolejení a je to něco, co rozhodně nedovedou pochopit.

Tím by vcelku zapadla do historických kulis doby. Revolte proti vládě a válkám byla v té době něčím naprosto běžným. Jenže postoj Meredith se dál víc a víc nevyhraňoval. A tak sáhne až k otevřené agresi, a to v momentě, kdy se zapojí do příprav a následně i do samotné realizace bombového útoku na poště. Následně opustí krásný domov, který pro ni rodiče vybudovali. Je jasné, že rodinná idyla skončila a šťastný život je minulostí. Švéd veškerou svou energii věnuje snaze o nalezení Marry, touží po jediném: zachránit svou rodinu. Okolnosti, které ale při pátrání zjišťuje, by raději nevěděl. Co přesně se stalo s jeho krásnou dcerou? Co jí natolik změnilo, že se stala ženou schopnou zabíjet?

Meredith Levová chce chránit lidská práva za každou cenu.

Nepatetický obraz hrdé Ameriky na pozadí znepokojující dějinné epizody vznikl na základě novely, která byla odměněna Pulitzerovou cenou. A stejně jako trailer k filmu začíná songem Mad world, je i právě bláznivý svět tím, co nás obklopuje. Film je jedním slovem znepokojující.

Americká idyla shrnutí

Film Americká idyla přináší silný vhled do života společnosti v jedné ze zajímavých historických etap. Ukazuje jak plamínek naděje může v osobní rovině rychle přerůst do požáru zmaru. Je to příběh o tom, jak si často nevážíme toho co máme. Nebo je to možné brát jako hrdinskou oběť za vyšší ideály. Konečně hodnocení necháme samozřejmě až na vás. Každopádně jedno víme jistě. První režisérský počin Evana Mc Gregora se opravdu povedl a tento snímek vám tak rozhodně můžeme doporučit online ke zhlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše a zdarma doslova na pár kliknutí myši. Využijte této šance a pojďte se dobře bavit hned teď! Je to kvalitní film, který vás jistě dovede i k zamyšlení.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.