Výměna manželek 2015 – všechny díly online

Oblíbená Výměna manželek je tady se zbrusu novou řadou. Letos velmi dlouhou, protože bude mít více, než dvacet dílů. Vlastně do ní patří epizody vysílané na jaře 2015, stejně jako na podzim. Čeká nás tak mnoho zajímavých exkurzí do českých rodina a jejich všedních dní. My pevně věříme, že si nenecháte ujít právě ten dnešní díl a budete se u něj skvěle bavit. Všechny premiérové epizody Výměny 2015 jsme pro vás připravili na této webové stránce, abychom vám je nabídli pohodlně a zdarma online.

Výměna manželek si právem vydobyla postavení jednoho z nejúspěšnějších českých seriálů. V televizi má každý nový díl premiéru ve středu v hlavním vysílacím čase. V případě televize Nova je to tedy v 20:20, kdy končí hlavní televizní noviny. Výměna manželek není českým vynálezem, ale českou verzí stejnojmenné reality show, která vznikla v Británii. Tam se pořad jmenuje „Wife Swap” a vymyslela ho britská produkční společnost RDF media. První série se tam vysílala v roce 2013. U nás se první řada vysílala v roce 2008 a už tehdy se těšila obrovské přízni diváků. To ostatně Výměně vydrželo až dodnes.

Výměna manželek 2015 všechny díly online ke shlédnutí.

Je to totiž unikátní reality show, která je často nejenom zábavná, ale i poučná. Vždyť co může být zajímavějšího, než nahlédnout do všedního života cizí rodiny. Producenti seriálu navíc vybírají manželky z úplně jiných rodin a prostředí, aby byl konflikt co největší. Dočkáme se tak výměny manželek a maminek z vesnice s těmi z města. Těch co jsou velmi aktivní s těmi línými a pasivními. Bohatými s chudými. Konzervativními s liberálními. Zkrátka v pořadu uvidíme všechny možné typy žen.

Jak asi fungují cizí rodiny? Výměna vám to prozradí.

Manželky, které se přihlásí do pořadu, mají opravdu odvahu. Čeká je totiž dlouhý desetidenní pobyt v úplně cizí rodině. Musí přitom naplno zastat roli ženy, jenž zastupují. Prvních pět dní bývá nejvíce kritických, protože v nich se musí plně přizpůsobit životními rytmu nové domácnosti. Zkrátka musí žít jakoby by byly onou náhradní manželkou. Druhých pět dní si pak mohou alespoň vzít otěže do svých rukou. Hlavou rodiny se totiž stávají ony a mohou tak svým novým manželům a ratolestem ukázat, jak si to harmonické rodinné soužití představují ony. Na závěr pořadu následuje ještě velká konfrontace mezi osmi očima. Oba dva páry se zde sejdou, aby si navzájem řekli co se jim na jejich rodinách líbí, či mnohem častěji nelíbí. To jsou obvykle ty nejvíce vypjaté chvilky plné emocí.

Jak si poradí odvážné ženy v úplně cizí rodině?

Výměna manželek je opravdu unikátní reality show, která dává vhled do běžného života v českých rodinách. Někdy je to opravdu tristní pohled, ale kdo jsem my, abychom tak příkce soudili ostatní. Kromě zábavy to ale může být i velmi dobrá inspirace, protože jsou určité chyby, které se stále opakují a vlastně není vůbec jednoduché se jim vyhnout. Třeba i vám nová Výměna tak trochu otevře oči.

Další premiérové díly Výměny se vysílají od začátku září. Samozřejmě pro vás máme i ty. Dbáme na to, abychom vám váš oblíbený seriál přinesli v maximální možné kvalitě a zdarma. Video je v HD kvalitě a jeho přehrávání je navíc opravdu jednoduché. U nás vás nebudou rušit žádné otravné reklamy ani nic podobného. Zkrátka abyste z toho měli co nejlepší zážitek.

Ne vždycky je to taková idylka, jak se na první pohled zdá?

Na této webové stránce, tak naleznete jak právě poslední odvysílanou epizodu, tak i ty starší. Stačí se jenom podívat v našem obsáhlém archivu. U nás naleznete všechny díly nové premiérové řady Výměny manželek 2015. Letošní výměna sklízí jeden úspěch za druhým a to především v divácké sledovanosti, která překonává všechny rekordy. A ono se není moc čemu divit, protože právě letos si tvůrci této reality show dali na všem opravdu záležet. Čekají nás tvrdé konflikty, stejně jako pohled na rodiny, které žijí na hraně nebo mají z různých důvodů blízko před rozpadem.

Přijdou i velmi vypjaté a emotivní chvíle.

Výměna manželek je unikátní reality show, která za to stojí. Pokud se na ní díváte pravidelně, tak budeme rádi, když si některý z jejích nových dílů pustíte i pohodlně a zdarma s námi přes internet. Novinky a zajímavosti o Výměně můžete rovněž sledovat na webu Panáček v reality show, který se zaměřuje jenom pouze na tento specifický televizní formát. Dobře se bavte!