Muži proti ženám online ke shlédnutí

Zábavný pořad Muži proti ženám online ke shlédnutí a zdarma. Přímo zde si můžete naprosto pohodlně a jednoduše přehrát přes internet oblíbenou show televize Prima. Je to soutěž, která se snaží zužitkovat věčné pošťuchování mezi muži a ženami. Každý se cítí lepší a doslova nepostradatelný. No a co si budeme povídat, tak vlastně i chytřejší. Jenže jak je to doopravdy? Právě na to se pokouší naši soutěžící odpovědět. Vy můžete být u toho a to opravdu jednoduše. Přímo tady na těchto webových stránkách jsme si pro vás připravili jak poslední odvysílaný díl, tak i všechny starší epizody.

Muži proti ženám je koncept úplně nové show. Ať už jste jakéhokoliv pohlaví, tak jste se asi párkrát zamýšleli, co se vašemu partnerovi, sourozenci, rodičovi honí hlavou. Uvažování mužů a žen je často naprosto rozdílné. Příroda každého vybavila trochu jinými schopnosti a pozornostmi. Jenom tak od oka se samozřejmě nedá říct, jestli je ta či ona skupina lepší. Kvůli rozdílům mezi jednotlivým lidmi to možná nejde určit vůbec. Každopádně to nám nebrání, abychom se mohli tímto odvěkým jiskřením pobavit a proč ne právě v zábavné show, kde se proti sobě postaví dva teamy složené právě a jenom z mužů a nebo žen.

TV show Muži proti ženám - online ke shlédnutí.

Princip pořadu je vlastně absolutně jednoduchý. Máme tu dva kapitány a to Terezu Kostkovou a Dalibora Gondíka. Zatímco Tereza vede team žen, tak Daliborovi se dostalo té cti ujmout se teamu mužů. Po svůj bok si v každé epizodě zvou zástupce z řad nejvěhlasnějších českých osobností. Herců, sportovců, moderátorů, vědců a dalších známých osobností. Jenže to není ani zdaleka všechno. Vlastně je to jenom menší část teamu. Do toho ostatně patří ještě 100 diváků. Stovka žen a stovka mužů se tak přímo podílí na soutěžení. Může radit svým zástupcům a jinak se aktivně zapojovat do soutěže. Je to tak skutečně živá show, plná nevšedních situací. Diváků jde přitom také o hodně, protože se hraje až o 105 tisíc korun, který si mezi sebe rozdělí právě vítězný team. To je celkem slušná odměna za takto zábavnou hru, která uteče jako voda.

A kdo nakonec zvítězí? Asi už tušíte, že nakonec to bude v každém kole jinak. Odpověď na otázku kdo je chytřejší, bystřejší a šikovnější se tak asi jenom tak nedočkáme. Ono je to vlastně ale úplně jedno. Důležité je, že nás tento film opravdu pobaví a to od začátku do konce. Třeba pro vás tento pořad bude i pomyslným vhledem do duše vašeho blízkého opačného pohlaví. Co si budeme povídat. Myšlení žen zůstává pro muže mnohdy nepochopitelné a stejně tak i naopak.

Zábavný televizní soutěžní pořad Muži proti ženám vysílaný pravidelně na Prima Family si můžete pustit také online. A to přímo zde na této webové stránce. Celé je to opravdu pohodlné a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Máme pro vás připravený jak poslední odvysílaný díl, tak i všechny starší epizody. Je to jenom na vás. V našem obsáhlém online archivu si vyberete pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Dobře se bavte u této chytré zábavy!