La Parta – online ke shlédnutí

Legendární pořad Partička se vrací na televizní obrazovky! Bude to na televizi Barrandov a pořad dostane jméno La Parta. Obsah včetně čtveřice hlavních komiků však zůstává stejný. Čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací, aby nás zaručeně pobavila ve své show plné improvizace a situačního humoru. To prostě musíte vidět. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl La Party, tak i mnohé ze starších epizod.

Pro všechny fanoušky seriálu Partička, tady máme skvělou zprávu. Komediální show totiž pokračuje novými premiérovými epizodami. A my u toho samozřejmě nemůžeme chybět. Partička je improvizační show televize Prima, která na tomto kanále běžela od 18. března 2011 – březen 2015. Na začátku léta se ale naše čtverka s televizí nějak nepohodla a tak show nadobro skončila. I když úplně nadobro to naštěstí nebylo. Pořad se vrací v nové a svěží podobě pod názvem La Parta. Jinak, ale všechno zůstane víceméně při starém.

Nový pořad La Parta - legendární Partička se vrací!

La Parta měla svojí premiéru v pondělí 12. října 2015 od 21:55. Vysílací čas tedy víceméně zůstává. I na Primě se pořad ponejvíc vysílal po desáté hodině. Přeci jenom ty lepší vtipy bohužel není možné dělat dříve. Každý týden na nás zřejmě čeká jeden premiérový díl. S námi se o to však nemusíte nijak zvláště starat, protože přímo zde si přehrajete přes internet La Partu kdykoliv jenom budete chtít. Dávali jsme si opravdu záležet na tom, abychom vám přinesli videa s pořadem v maximálně možné kvalitě a pohodlně a ke shlédnutí.

Richard Genzer bude také improvizovat.

Náplň pořadu zůstává stejná. Naše legendární čtveřice ve složení čtyřech skvělých herců a komiků: Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela budou předvádět různé improvizační hry na všemožná témata. Samozřejmě nebude chybět ani moderátor Daniel Dangl. Některé hry jsou opravdu zajímavé a dohromady jsou jich desítky. Například: Alter Ego – Dvě postavy spolu mluví zatímco jejich svědomí vtipně komentují jejich rozhovor, respektive říkají, co se jim doopravdy honí v hlavách. Nálady – herci mění své nálada podle zadání, které dostanou. Dabing – herci dabují krátký úsek filmu nebo seriálu. Píseň a opera – herci zpívají na určité téma. Otázka, blázni, abeceda – těch her je opravdu neskutečné množství.

Daniel Dangl v hlavní roli moderátora.

Nová La Parta vypadá opravdu hodně zajímavě a podle všeho nám přinese spoustu zábavných chvilek. Přesun na televizi Barrandov by neměl vůbec ničemu bavit. I přes dlouhou půl roku trvající pauzu totiž Partička vystupovala živě v divadlech, takže určitě naši hrdinové neztratili svojí souhru. Kromě toho má Partička stále svojí šťávu. Ti kluci to v sobě zkrátka mají a dokážou vymáčknout vtip i z té nejzapeklitější situace.

Možná se to málo ví, ale původní Partička vznikla podle slovenské verze, která se vysílala dokonce dříve, než ta česká. Ani to však nebyla úplně první verze tohoto formátu. Tím se totiž stala show „Whose Line Is It Anyway?”, která se vysílala v rádiu ve Velké Británii. A už roku 1988 přešla do televize na Chanel 4. Tam se vysílal rovných 10 let a zhruba stejnou dobu běžela později i nová verze pro USA. Nám nezbývá nic jiného, než přát La Partě minimálně stejnou dobu existence.

Čeká nás spousta skvělých improvizačních her!

Osobně jsem si Partičku oblíbil a nemůžu se dočkat na nové díly. Hlavní je, že všichni herci zůstávají pohromadě. Snad se ale někdy dočkáme i nových tváří v podobě hostů, kteří do původní Partičky chodili docela pravidelně. Každopádně snad nikdo nepochybuje, že nás čeká opravdu třeskutá a originální zábava. Tahle parta dokáže vykřesat humor snad z každé situace a nám nezbývá nic jiného, než se s nimi královsky bavit.

Ondřej Sokol právě předvádí teorii relativity.

Nejnovější díl pořadu La Parta už na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si ho i vy přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. Kromě toho pro vás máme i obsáhlý archiv se všemi staršímu epizodami. Věříme, že rozhodně nebudete litovat a čeká na vás opravdu prvotřídní podívaná. Přehrávání u nás je navíc naprosto pohodlné a zdarma. Nebudou vás tu rušit žádné reklamy ani nic podobného. Stačí se jenom zalogovat v horní části těchto webových stránek. A to je vše. Tak se dobře bavte.