StarDance VII – všechny díly online

StarDance VII z roku 2015 online ke shlédnutí. Exkluzivně zde si můžete s námi přehrát všechny díly tanečního pořadu StarDance …když hvězdy tančí. Jedná se o úplně novou sedmou řadu, která měla svojí premiéru 18. 10. 2015. Oblíbená soutěž se vrací po dvouleté pauze. Jinak je ale všechno vlastně při starém. Tady alespoň co se týká pravidel a moderátorské dvojice, kterými budou Marek Eben a Tereza Kostková. Alespoň soutěžící tedy budou úplně nový.

Pořad StarDance VII …když hvězdy tančí už na vás čeká online. S námi si ho přehrajete skutečně jednoduše online. Hezky přes internet a bez sebemenšího vyrušování. Pečlivě sledujeme každý nový díl, který pro vás zároveň i nahráváme. Díky tomu si můžete u nás pustit všechny epizody nové StarDance online. Přímo zde naleznete jak úplně ty nejnovější díly, tak samozřejmě i všechny starší epizody. Videa jsou ve výborné kvalitě a bez reklam. Čeká na vás skvělý zážitek plný krásných klasických, ale i latinskoamerických tanců.

Pořad StarDance VII série je zase zpátky!

StarDance má na našich televizních obrazovkách už opravdu téměř tradiční místo. A je to jenom dobře, protože je to krásný a zábavný pořad plný elegance a zajímavých tanečních vystoupení. V dnešní uspěchané době plné bezduché zábavy je to zkrátka něco, čemu by měla být věnována dvakrát tak velká pozornost. My budeme rádi, pokud se i my budeme moci stát vašimi průvodci. Na nic jiného, se ostatně už netěšíme.

Přímo na této stránce si můžete pustit všechny díly StarDance online.

Nový řada StarDane VII odstartovala v sobotu 18. října 2015 v hlavním vysílacím čase na programu ČT 1. Pořad tak zůstává věrný české televizi. Pravidla se nijak zásadně nemění. Jenom počet párů se nám rozrostl z osmi na deset. Opět nás čekají tematické večery, kde budou soutěžní páry složené z jednoho profesionálního tanečníka a jedné celebrity předvádět své předcvičené choreografie. Ty budou hodnotit nejenom profesionální porotci, ale hlavně my samotní diváci. Budeme tak moci hlasovat pomocí sms hlasů. Kdo jich obdrží nejméně, tak bude muset z kola ven. Samozřejmě kromě prvního večera, který bude pouhou exhibicí.

Jaké dechberoucí taneční vystoupení asi dnes uvidíme?

Nová řada StarDance nám přinese velmi příjemnou a noblesní zábavu až do prosince. Soutěž totiž poběží až do Vánoc a to vždy každou sobotu od osmi hodin v nejsledovanějším vysílacím čase. Délka pořadu je téměř dvě hodiny. Vy však nemusíte nijak pospíchat, abyste vždy v tento čas usedali před televizor, protože s námi si můžete tento oblíbený pořad přehrát hezky pohodlně a zdarma online. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže!

Co se týká soutěžících, tak i letos přijali tuto výzvu hodně zajímavé osobnosti. A to nejenom ti, kteří mají tancování opravdu v krvi, ale i takový, do kterých byste to rozhodně ani náhodou neřekli. Za krátkou dobu a s pomocí profesionálů nám ale jistě předvedou na parketu spektakulární taneční výkony.

Radek Banga alias Gipsy.cz neměl trénink vůbec jednoduchý, už jenom kvůli své malé výšce.

V letošní StarDance tak vystoupí tyto páry: moderátor v rádiu i venku, herec a bývalý zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová, charizatický herec herec Marek Taclík a Martina Marková, veselá herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, umělkyně Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a Michal Kurtiš, malý velký zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková, nepřehlédnutelný herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová, přísná lékařka a moderátorka Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek, populární zpěvačka Leona Machálková a Michal Necpál, ostřílený boxer Rostislav Osička a Romana Motlová a nakonec také sympatická herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka.

Kdo z celebrit zazáří nejvíce na tanečním parketu?

Letošní nový ročník StarDance VII vypadá opravdu hodně zajímavě. Na StarDance už jsme dobře zvyklý a nic zásadního se na ní nemění, což je jenom dobře. Každý milovník kultivované společenské zábavy bude jistě více, než spokojený. Právě proto jsme pro vás přichystali všechny díly nové sedmé řeady StarDance 2015 online ke shlédnutí. S námi si je můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet. Dobře se bavte!