Česko Slovensko má talent 2015 online

Soutěž Česko Slovensko má talent 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát všechny díly této oblíbené talentové soutěže televize Prima. Jedná se už o pátou řadu této populární soutěže, která měla svojí premiéru 1. Září 2015. Nahráváme pro vás každou epizodu od prvních castingů, až po velkolepé finále. I vy můžete být u toho a přehrát si poslední odvysílaný díl Talentu pohodlně online. Nepromeškejte tuto šanci a pojďte se dobře bavit.

Pokud máte rádi kvalitní zábavu, tak pro vás máme další řadu soutěže Česko Slovensko má talent. První Talent se vysílal na Primě už v roce 2010 a od té doby se vysílá prakticky každý rok jenom s přestávkou o minulý rok. Po dvouleté pauze se tak vrací naprosto svěží pátá řada Talentu, která nám opět přinese spoustu zábavy a úžasných výkonů umělců všeho druhu. A to neříkáme s ironií, ale v novém Talentu skutečně uvidíte nevídané vystoupení, které jste doposud neviděli.

Česko Slovensko má talent 2015 online pro vás.

Aktuální vysílání pořadu Česko Slovensko má talent jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Umisťujeme zde video s každou epizodou a snažíme se, aby vám skutečně nic neuniklo. Ani vteřinka tohoto skvělého pořadu. Video se soutěží je ve výborné kvalitě a vy si ho navíc můžete pustit zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu prvotřídní šance, která nemusí být platná na pořád.

Nejlepší talentová show se po dvou letech vrací zpátky!

Co se týká vysílání, tak soutěž odstartovala s frekvencí vysílání dvakrát týdně a to vždy ve čtvrtek a sobotu v hlavní vysílací čas. Později by měla být frekvence stažena na jednou týdně. Vy se ale chcete pustit Talent přes internet, tak to berte skutečně jenom jako doplňkovou informaci.

Česko Slovensko má talent zůstává stále tou nejbarvitější a nejoriginálnější show. Budou v ní vystupovat zpěváci, hudební skupiny, kouzelníci, baviči, kaskadéři, akrobati, tanečníci včetně skupin, nebo třeba iluzionisté – zkrátka všichni kdo mají nějaký talent a touží po tom se o něj s vámi podělit. I letos bude celá soutěž obohacená o národní prvek, kdy se v ní střetnou nejenom zástupy různých umělců, ale ještě navíc i Češi a Slováci. Toto bratské soupeření také dovede pořadu dodat jiskru. I když co si budeme povídat, hlavní důvod proč to televize Prima i slovenská JOJ dělají je pouhé snížení svých nákladů. I letošní Česko Slovensko má talent 2015 díky tomu může slíbit opravdu velkolepou zábavu na úrovni.

Důležitou složkou soutěže je porota. Jejím úkolem není pouze soudit, ale také nás bavit. Jako každý rok i letos bude obsazení poroty opravdu velmi kvalitní. Najdeme zde dvě velké stálice, kterými jsou zpěvačka Lucie Bílá a producent Jaro Slávik. Třetí porotce se v čase mění. V minulosti to byl například Jan Kraus, Martin Dejdar nebo Leoš Mareš. Doba ale pokročila a žádá si novou tvář. Čerstvé maso. Tím bezpochyby je v poslední době velmi trendy herec a hudebník Jakub Prachař. Letošní ročník však má ještě jednu speciální novinku a tou je přítomnost čtvrtého porotce. Bude to poprvé za historii soutěže. Čtvrtým porotcem respektive porotkyní se stane Diana Mórová. Je to jedna z nejznámějších slovenských hereček. Známá je z filmů, seriálů i hraní v činohře Slovenského národního divadla. Zkrátka silná sestava, které není možné jenom tak něco vytknout.

V porotě nově zasedne Jakub Prachař.

Aby těch novinek nebylo málo, tak má soutěž ještě jednu velkou a nečekanou vychytávku. Tou je „zlatý bzučák”. Na ten si může zabzučet jeden z porotců a u opravdu mimořádně talentovaných umělců je rovnou poslat až do finále. To je celkem svěží novinka, která sice bude využitá jenom párkrát, ale i tak může být zajímavým kořením celé soutěže.

Hudební vystoupení budou jenom jednou ze složek.

Princip soutěže se jinak moc nemění. Alespoň tedy oproti předchozí řadě. Opět tady máme základní castingová kola, do kterých se z ulice může přihlásit prakticky každý. Těchto kol bude nejvíce. Pak bude následovat Cesta do semifinále. Tedy zúžení výběru na ty nejlepší. Další v pořadí už jsou jenom očekávaná živá kola a nakonec velké finále. Opět budeme o největším talentu rozhodovat i my diváci pomocí sms hlasů.

Už pátá řada Talentu přinese opravdu skvělou show!

Chcete vědět o Talentu více? Pak navštivte informační stránku na české Wikipedii a nebo oficiální web spravovaný přímo televizí Prima.

To je to hlavní a důležité, co by jste měli vědět o soutěži Česko Slovensko má talent 2015. Tuto oblíbenou show jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si jí můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. U nás si můžete pustit zdarma všechny díly Talentu a to kdykoliv budete chtít a v prvotřídní kvalitě. Máme pro vás skutečně všechny castingy, cestu do semifinále i živá kola. Jednodušší už to ani být nemůže. Tak dál neváhejte a pojďte si pustit Česko Slovensko má talent 2015 právě teď a tady!