Tohle je náš svět (2016) online ke shlédnutí

Film Tohle je náš svět online ke shlédnutí. Nový dramatický americký film na vás čeká zdarma ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Video už je přichystané, abyste si ho mohli přehrát kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná příležitost. Film natočil velmi zkušený americký režisér Matt Ross, který je jenom tak mimochodem rovněž autorem scénáře. V hlavních rolích uvidíme charizmatického Viggo Mortensena, sympatického George MacKaye nebo krásnou a mladou Samanthu Isler. O čem to celé bude čtěte níže.

Tohle je náš svět je nové a nutno dodat i hodně zajímavé americké drama. Po opravdu dlouhé sérii různých bláznivých veseloher a ztřeštěných komedií se čeští diváci kin mohou také dočkat pořádného dramatu. V červenci totiž přijde do tuzemských kin americké drama Tohle je náš svět, které bylo k vidění i na letošním prestižním filmovém festivale ve francouzském Cannes. Film měl konkrétně premiéru 14. 7. 2016 v hlavním vysílacím čase. S čímž si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. Za malou chvíli vám prozradíme více.

Film Tohle je náš svět online ke shlédnutí a zdarma.

V netypickém dramatu od amerického režiséra a scénáristy Matta Rosse si mimo jiné zahrají Frank Langella, Viggo Mortensen, Missi Pyle, Kathryn Hahn, Steve Zahn, Erin Moriarty, Ann Dowd, Yolanda Aragon, George MacKay, Annalise Basso a Shree Crooks. A samozřejmě celá řada dalších vedlejších herců. Pokud chcete znát i jejich jména, tak se stačí podívat na profil filmu Tohle je náš svět na CSFD.cz.

Rodina je základ všeho.

Video se snímkem už na vás čeká online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde. Film jsme pro vás připravili v HD kvalitě, která zaručuje nejenom velmi jemné rozlišení, ale také plynulost obrazu a jemnost zvuku. Přehrávání je u nás také maximálně jednoduché. Stačí se totiž jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Opravdu jednoduché jako facka.

Otec a jeho šest lidí žijí hluboko v lese.

Nyní už ale pojďme na to hlavní a to je příběh filmu. Události amerického dramatu „Tohle je náš svět” nás zavedou na nepřístupná místa, kde lišky dávají dobrou noc. Tam daleko v lesích, hluboko a daleko v lesích mimo veškerou civilizaci se bude odehrávat děj tohoto dramatu. Daleko od veškeré civilizace bude vychovávat osobitý a svéhlavý otec všech svých šest ratolestí. V roli svéhlavého otce se objeví herec Viggo Mortensen, který svou roli bude hrát opravdu velmi sugestivně a přesvědčivě. Jeho výchovné praktiky jsou neobvyklé, takže jeho výchova vlastních děti se děje podle jeho vlastních názorů a představ.

Jejich osobitý rodinný život připomíná letní skautský tábor, který je plný nápaditých pravidel a her. Vše klape bez problémů, ale jenom do času, než přijde zpráva, která úplně všechno obrátí naruby. Začíná nová etapa jejich života. Je to však etapa velmi překvapivá, protože všechny jejich dosavadní volnomyšlenkářské názory jsou nemilosrdně vystaveny zkouškám a testům našeho zkaženého světa.

Civilizace má svá pro i proti.

Pojďme si nyní představit hlavní herce a herečky. Hlavní postavou celého filmu je bezesporu osobitý vousatý otec, kterého ztvární americký herec Viggo Mortensen. Tento již zkušený a ostřílený herec začal hrát v osmdesátých letech minulého století. Mezi jeho nejúspěšnější filmy určitě patří trilogie Pán prstenů nebo film Indiánský běžec. Další hlavní postavou, která ve filmu Tohle je náš svět bude hrát, je americká herečka Missi Pyle, která začala svou hereckou kariéru v roce 1997 filmem Lepší už to nebude. Missi Pyle však není jenom dobrá herečka, ale také country zpěvačka. Z dívčích rolí ještě zmiňme mladou americkou herečku Annalise Basso, což je pohledná zrzavá holka ze Saint Louis, která velmi často vystupuje v televizních seriálech. Hrála například v televizním seriálu Sběratelé kostí, který je také velmi známý v České republice.

Nešťastná událost svede všechny zase dohromady.

Pozitivně nabité americké drama bylo v premiéře uvedeno na populárním festivalu v Sundance. A aby toho nebylo málo, tak si jeho americký režisér Matt Ross z tohoto prestižního filmového festivalu v Cannes odnesl cenu za nejlepší režii v ostře sledované sekci Un Certain Regard. Tento oceněný snímek budeme tedy mít možnost vidět také v České republice, takže pokud bude chtít české obecenstvo vidět neobvyklý film s atypickou výchovou dětí, nechť si v létě na toto povedené americké drama udělá čas.

Je vůbec možné z lesa zase odejít zpět?

Shrnutí filmu Tohle je náš svět

Tohle je náš svět online ke shlédnutí přímo tady. Pojďte si s námi vychutnat tento bohatý film se silným příběhem. Americké drama Tohle je náš svět trvá celkem 120 minut a my vám můžeme slíbit, že se určitě ani chviličku nebudete nudit. Těšit se můžete na kvalitní herecké výkony a dobrou režii. Prostě slušný snímek, na který se vyplatí zajít, a nebo si ho můžete s námi přehrát zdarma. Ano se jenom stačí podívat na hodnocení filmu na CSFD.cz, které aktuálně převyšuje krásných osmdesát procent. Více už k tomu nemáme moc co dodat, prostě a jednoduše si pojďte pustit tento film s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.