Mike i Dave shánějí holku (2016) online ke shlédnutí

Mike i Dave shánějí holku online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si přehrát novou povedenou americkou komedii se Zacem Efronem v hlavní roli. Čeká vás bláznivý příběh o dvou bratrech, kteří dovedou rozjet každou rodinou sešlost. Bohužel si to ale myslí jenom oni, protože jejich eskapády většinou končí tragicky. To ale nemění nic na tom, že u filmu režiséra Jaka Szymanskiho se určitě budete královsky bavit. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili přímo zde na této webové stránce.

Film nebo přesněji komedie Mike i Dave shánějí holku už na vás čeká online ke shlédnutí. Je to zábavná americká komedie, která má jediný cíl a to pobavit. Pevně věříme, že to zvládne. Tento příběh navíc vzniknul podle skutečných událostí, čemuž se skoro až nechce věřit, ale je tomu skutečně tak! Film natočil režisér Jake Szymanski, který nepatří k těm známým, ačkoliv má za sebou už dlouhou kariéru. Doposud se ale věnoval hlavně televizním filmům a seriálům. Scénář k filmu pak napsali Andrew J. Cohen a Brendan O’Brien. Za kameru se postavil Matthew Clark. To je z těch důležitých informací snad vše. Pokud vám něco chybí, tak bude určitě skvělé, pokud se mrknete na profil filmu na CSFD.cz, kde najdete další velmi vyčerpávající encyklopedické údaje.

Film Mike i Dave shánějí holku (2016) online ke shlédnutí.

Film Mike i Dave sháněj holku nebo také v originále „Mike and Dave Need Wedding Dates” jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. To znamená jediné a to, že si film můžete přehrát s námi opravdu jednoduše a zdarma. Jak už je naší hezkou tradicí, tak je video s filmem ve skvělé HD kvalitě. To se odráží na opravdu bezkonkurenčním obrazu i zvuku. Věříme, že právě díky tomu si tuto hezkou komedii užijete o to více.

Nová americká komedie podle skutečných událostí.

Máte v oblibě lechtivé americké komedie. Pokud ano, tak pro vás máme pro vás žhavý letní tip, běžte na komedii Mike i Dave shánějí holku, ve které v titulní roli hraje Zac Efron. V americké komedii Mike i Dave shánějí holku od amerického režiséra Jake Szymanskiho si mimo jiné zahrají skvělý herci jako Zac Efron, Anna Kendrick, Aubrey Plaza, Adam DeVine, Stephen Root, Stephanie Faracy, Sam Richardson, Mary Holland a nebo Bob Turton. Nyní už se pojďme na tento snímek podívat blíže.

Hlavními hrdiny jsou dva bratři.

Řada amerických komedií s dívčím idolem Zacem Efronem v titulní roli nemá konce. Letošní léto se Zac Efron pro změnu objeví v komedii Mike i Dave sháněj holku. Sympatický Zac Efron bude tentokrát hledat příjemný dámský doprovod na veselku. Z příjemného doprovodu se však záhy vyklube pravý opak.

Ve světě internetu jde všechno velmi rychle. To ví i Efron respektive Dave, takže na internet napíší inzerát. Spolu s bratrem Mikem, kterého si zahraje dva a třicetiletý pohledný americký herec Adam DeVine se chystají na svatbu a nutně potřebují sympatický dámský doprovod. Znění inzerátu je tedy jasné a srozumitelné: hledají se dvě pohledné holky, které by dvěma kluků dělaly doprovod na svatbu. Odpověď na inzerát přichází velmi rychle. Přihlásí se dvě krásné, ale poněkud svérázné kámošky, které budou hrát Anny Kendricková a Aubrey Plazová. Jsou opravdu výstřední, protože mezi její oblíbené koníčky mimo jiné patří sledování filmů pro dospělé u večeře.

Jak je vidno, sehnat pěkná a atraktivní děvčata na svatbu není tak těžké a složité. Inzerát přes internet většinou velmi rychle zabere, inu výlet na slunnou Havaj není nikterak k zahození, zvláště když se ještě jede na svatbu. Jak však dopadne poněkud zvláštní a neobvyklý výlet dvou bratrů, kteří si přes inzerát najdou dvě slušné dívky, které se záhy promění v pořádné dračice? Pokud vás neobvyklá zápletka upoutala, určitě běžte na americkou komedii do kin.

Vědí jak rozjet každou party...

Film Mike i Dave shánějí holku byl vytvořen pod režijní taktovkou Jakea Szymanskiho, který je v tomto oboru nováčkem. Jedná se totiž o jeho celovečerní debut. Předtím se Jake Szymanski naplno věnoval režii televizních seriálů nebo televizních filmů. Za zmínku stojí jeho snímek Sedm dní v pekle nebo Brooklyn Nine-Nine. Za scénářem jsou pro změnu podepsaní dva. Je to duo Andrew J. Cohen a Brendan O’Brien, kteří s hercem Zacem Efronem dělali již na úspěšných filmech Sousedi a Sousedi 2.

O zábavné momenty tady rozhodně nebude nouze.

Kromě již několikrát zmiňovaného Zaca Efrona, budou v komedii Mike i Dave shánějí holku hrát dvě půvabné ženy. Anna Kedricková je třicetiletá americká herečka z Portlandu, která se objevila ve filmech Čarovný les, Štastné a veselé nebo Pan Dokonalý. Svůj herecký debut měla v roce 2003, kdy se objevila ve filmu Camp. Aubrey Plazová je pro změnu jedna třicetiletá herečka z Wilmingtonu. Svůj herecký debut měla až v roce 2009, kdy si zahrála v jednom americkém televizním seriálu. Od té doby si střihla několik vedlejších rolí v nepříliš známých amerických filmech, nicméně role slušně neslušné dívky v komedii Mike i Dave shánějí holku může pro ní být průlomová.

Najdou konečně tu pravou?

Hodnocení filmu Mike i Dave shánějí holku

Film Mike i Dave shánějí holku je opravdu hodně povedenou komedií. Je to opravdu zábavný snímek plný skečů a zábavných momentů. Je to zkrátka typická americká komedie, u které můžete hodit nohy na stůl a prostě a jednoduše se jen bavit. Poslouchat, smát se a trávit příjemné chvíle. Snímek je dlouhý 98 minut, což vám uteče jako voda. Ano možná tomu ani nebudete sami věřit. Celkově vám tedy film Mike i Dave shánějí holku můžeme jenom doporučit. Pevně věříme, že mu dáte šanci a podíváte se na něj s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.