StarDance z 7. 11. 2015 k přehrání online

Soutěž StarDance …když hvězdy tančí ze soboty 7. 11. 2015 je tady online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát i vy přes internet novou řadu oblíbeného zábavně tanečního pořadu StarDance. Jedná se už o čtvrtý díl. V soutěži zůstává ještě osm tanečních párů a situace je čím, díl tím více napínavá. Každý ze sebe musí předvést to nejlepší, jinak hrozí, že bude muset jít z kola ven. I dnešní epizoda bude v přímém přenosu a pod taktovkou nesmírně zkušeného orchestru Martina Kumžáka.

Máte rádi společenské tance? Sledujete společenské dění? Rádi se bavíte u velkolepých show? Tak to se určitě díváte na pořad StarDance jehož sedmá řada běží od poloviny října na obrazovkách české televize. Po téměř dvou letech se na naše obrazovky znovu vrátila tato velkolepá show, která má rozhodně co nabídnout. Základní pravidla se nemění. Největší novinkou je to, že letos soutěží hned deset párů, místo obvyklých osmi.

Soutěž StarDance z 7. 11. 2015 online pro vás!

I když to vlastně v souvislosti s dnešní čtvrtou epizodou už není úplně tak pravda. Dva páry už totiž ze soutěže vypadli, takže právě v tento moment jich je osm. A kdo tedy už soutěž opustil? V prvním kole to byla velmi sympatická Lucie Dvořáková alias DJ Lucca a Michal Kurtiš. Minulý týden pak v soutěži skončil boxer Rostislav Osička a Romana Motlová. Tomu to opravdu nesedlo a za krátký čas se nedokázal naučit nové šance. Jejich výkon pak jako nejhorší ohodnotili nejenom porotci, ale rovněž i diváci svým sms hlasováním.

Taneční páry nám dnes předvedou quickstep a cha-chu.

Pro ostatní páry ale soutěž překvapuje. Překvapila například herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík, kteří předvedli opravdu velmi profesionální výkon na úrovni. Také nadaný moderátor, herec a zpěvák Leoš Mareš a Katarina Štumpfová dokázali, že patří k té největší špičce. Dokonce i některé slabší páry dokázali minule opravdu hodně zaujmout. Tam bezesporu můžeme zařadit i herce a baviče Lukáše Pavláska a Lucie Hunčárová. Pavlásek má navíc jako bavič skvělou podporu, takže nakonec postoupil do dalších kol úplně v pohodě.

Na jiné hravé páry je pak radost pohledět. Třeba na takovou mladou herečka Marii Doležalovou a Marka Zelinku byla opravdu radost pohledět. I přesto je Marek Eben tak trochu napínal, když je nechal tápat až mezi posledními dvěma páry, které čekali na vyřazení.

Nový 4. díl pořadu StarDance ...když hvězdy tančí.

Kdo vypadne dnešní večer? Tak to samozřejmě ještě nevíme. Jediné co vám můžeme slíbit je to, že to opět bude naprosto skvělá a jedinečná show. Zábava ve své nejčistší formě. Všechny zbylé soutěžní páry do toho dají všechno a to ačkoliv měli pouhý jeden týden na přípravu nového tance. Dnes nás čekají opět dva tance. Jeden bude noblesní klasický a druhý zase v rytmu svižné latiny. Soutěžící tedy zatančí quickstep a cha-chu.

A na jaké melodie se bude tancovat? Minulý díl byl velmi netypický a dalo by se říci, až exkluzivní, když přinesl České melodie, což byla ve StarDance také úplná novinka. To dnešní večer bude mnohem klasičtější. Moondance orchestra nám i soutěžícím zahraje muzikálové písně. Zazní prakticky jenom ty nejznámější. Třeba i můžete tipovat, kterého filmu právě jsou. Každopádně stejně jako vždy to bude nádherná show. Pokud se chcete podívat i na starší díly StarDance, tak i ty pro vás na naší stránce připravujeme.

Na všechno bude opět dohlížet přísná i když spravedlivá porota. Její hodnocení má v celkovém součtu také svou váhu. Rozhoduje přesně z poloviny. Tu druhou polovinu pak ovlivňují hlasy diváků. Bezpochyby nejvýraznějšími tvářemi poroty jsou herec a tanečník Jan Révai a dále bývalý elitní tanečním a majitel taneční školy Zdeněk Chlopčík. Dalšími členy tohoto tělesa jsou pak tanečnice, taneční trenérka a porotkyně Tatiana Drexler a divadelní režisér a choreograf Radek Balaš.

Čeká nás opravdu noblesní a krásná show.

Věříme, že jsme vám už prozradili dost. Každopádně naší ambicí rozhodně není říci vám úplně všechno. StarDance je přeci stále hlavně soutěž a trocha toho nevysvětlitelného tajemna k ní patří. Obzvláště, když jde o tak pocitovou a emotivní věc, jako je právě tanec. Tak už neváhejte ani chvilku a StarDance z 7. Listopadu 2015 si rozhodně nenechte ujít. Vždyť si ho můžete přehrát tak jednoduše přes internet. Třeba právě na této naší webové stránce. Věříme, že vám s tímto úkolem dokážeme více, než důstojně pomoci.

Nestihli jste premiéru v sobotu 7. Listopadu? To vůbec nevadí.

Video se StarDance 4. díl je už tady pro vás přichystané a v té nejlepší možné kvalitě. Nenechte si ho za žádnou cenu ujít. Uvidíte, že se u něj můžete opravdu skvěle bavit od začátku do konce. StarDance je skvělý pořad, který je nejenom o krásném tanci, ale hlavně o zábavě.

Další informace o StarDance

Chcete vědět více? Tak to se určitě podívejte na oficiální webové stránky soutěže zpravované přímo Českou televizí. Zajímavá je rovněž diskuze na profilu pořadu na CSFD.cz.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.