Film Husí Kůže online a zdarma

Film Husí Kůže online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet novou hororovou komedii od režiséra Roba Lettermana. Čeká vás opravdový úlet, ale také krutě zábavný. Film na motivy knihy od spisovatele R. L. Stina a scénáře od Darrena Lemkeho šel do českých kin 12. listopadu 2015. Hned po premiéře se stal hitem v návštěvnosti a tomu se není ani proč divit. Vy však nemusíte běžet do nejbližšího multiplexu, protože si ho můžete přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. A to je podle nás šance, která se neodmítá.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Husí Kůže, nebo chcete-li v anglickém originále „Goosebumps.” Podle všeho to vypadá na velmi hezkou fantasy komedii, která v sobě má ale i kus děsivého hororu. Zkrátka ideální film na dlouhé zimní večery. Jistě vás zaujme nejenom příběh, ale i velkolepé efekty tohoto snímku. Ostatně byl už poměrně dlouhou dobu očekáván. Kromě legendy komediálních filmů Jacka Blacka tu nečekejte žádné další známé jméno. Možná už jenom proto, že hlavními hrdiny filmu jsou děti.

Film Husí Kůže online ke shlédnutí.

Film Husí Kůže jsme pro vás nahráli s velkým předstihem a připravili ho pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Nebude vás při tom skutečně nic rušit a tak by to ostatně podle nás i mělo být. Film pro vás máme ve skvěl HD kvalitě. Pokud nevíte, co to znamená, tak stačí jenom prozradit rozlišení obrazu, které je 1920 × 1080 pixelů. Stejně tak se můžete těšit na špičkový zvuk, který si vychutnáte o to víc, že film pro vás máme s českým dabingem.

Monstra z knih spisovatele Stina ožívají.

Nyní si už ale pojďme konečně povědět něco o příběhu. Jeho hlavním hrdinou je ještě skoro kluk Zach Cooper (zahrál si ho Dylan Minnette). I když přesnější označení by rozhodně bylo teenager. Jako každý dospívající si žije ve svém světě a jeho drobné problémy mu připadají největší na světě. Třeba, když se má stěhovat z velkoměsta do malého zapadákova. Vůbec se mu nechce. Jenže kvůli rodičům prostě nemá na výběr.

Jenže stěhování má i své příjemné stránky. Hned první den se Zach seznámí se svou novou sousedkou. Je jí krásná Hanna (zahrála si jí Odeva Rush). Zachovi se líbí a zřejmě ani ona proti němu nic nemá. Začnou se přátelit prakticky okamžitě. Pro Zacha je skoro ideál, protože mají spoustu stejných koníčků i názorů na svět. Je tedy nejenom hezká, ale také sympatická. Je možné, že by s ním chtěla chodit?

Pomůže obyčejný sprej před vlkodlakem?

Zach postupně poznává svou sousedku i její okolí. Všechno vypadá celkem normálně. Tedy až do momentu, kdy se poprvé potká s jejím otcem. Je to šok. Nemůže vyjít ani na chvilku z úžasu. Hanniným otcem je totiž slavný R. L. Stine (zahrál si ho Jack Black). Stine je velmi slavný autor série bestsellerů s názvem Goosebumps. Tajemný spisovatel je ale tak trochu podivím, který nikoho nenechá nahlédnout blíže pod pokličku své práce. Vlastně se tváří docela úzkostlivě a nikoho nechce pustit byť jenom nahlédnout do knihovny.

Zachovi je to trochu divné, ale na jeho vztahu s Hannou se nic nemění. Na druhou stranu roste jeho zvědavost zjistit, co před ním Stine skrývá. Jednoho večera se tedy vkrade do jeho soukromé pracovny a knihovny a otevře jeden z jeho původních rukopisů.

Jenže to neměl dělat. Otevření knihy je téměř jako otevření Pandořiny skříňky. Ukáže se totiž, že představivost Stineho byla více, než živá. Různé monstra a potvory totiž skutečně existují. Byly uvězněny bezpečně v rukopisech. Jenže teď jsou na svobodě a můžou začít drancovat město. To co za sebou nechávají je synonymem opravdové zkázy a destrukce. Něco co si neuměl nikdo představit, teď to ale ožívá naplno. Jednotlivá monstra jsou velmi fyzicky odolná a občas vybavená i nějakými speciálními schopnostmi. Třeba neviditelností. A nebo jsou prostě až přehnaně velcí, silní a rychlý. Když ne nic z toho, tak jich jsou alespoň velké počty jako například oživlých porcelánových trpaslíků. To není úplně velký špás, i když to občas bude docela sranda.

Bohužel nepomůže...

Tuhle pohromu může zastavit zase jenom Stine, Zach a Hannah. I to největší monstrum z říše fantazie má totiž své slabé stránky, které je možné využít k tomu, aby se ho podařilo zkrotit a dostat zpátky do knihy, kam patří.

Jsou to krvelační zlořádi ....

To je příběh filmu Husí kůže (2015), který pro vás máme online. Zaujali jsme vás? Pak je to jenom dobře. Neváhejte už ani chviličku a pojďte si u nás tento skvělý fantasy horor s prvky komedie přehrát s námi. Celé je to opravdu nesmírně jednoduché a zdarma. Taková šance už se nemusí dlouho opakovat, tak jí pojďte využít. Nás tento film opravdu zaujal a můžeme vám ho tak ze srdce jedině doporučit. Režisér Rob Letterman si za tento snímek zaslouží jednoznačně pochvalu a uznání. Snad se u něj budete i vy dobře bavit!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.