Pařba v Pattayi (2016) online ke shlédnutí

Film Pařba v Pattayi online pro vás. Pojďte si s námi přehrát video s novou francouzskou komedií Pařba v Pattayi od režiséra Francka Gastambida. Bude to bláznivá parta o partě unuděných kamarádů, kteří zoufale touží po nějaké vzrušení. Nejlépe na nějakém úžasném místě. A jedno takové dokonce mají ve své hlavě. Je to letovisko Pattaya v Thajsku. Nemají sice peníze, ale mají spoustu bláznivých nápadů, jak svůj sen uskutečnit.

Film Pařba v Pattayi je tady online ke shlédnutí. Poutavou a ukrutně zábavnou komedii jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Film měl svojí premiéru ve čtvrtek 30. 6. 2016. Pokud chcete vědět víc, tak se mrkněte na profil na CSFD.cz. Tam naleznete spoustu zajímavých informací a také recenze od samotných diváků. Snímek natočil režisér Franck Gastambide, pro kterého už je to jeho desátý film. Na druhou stranu je nutné dodat, že u nás nejsou jeho snímky příliš známé. Snad kromě jeho loňské komedie „Úplně poprvé.”

Pařba v Pattayi (2016) online ke shlédnutí.

Chcete se na začátku léta dobře pobavit? Tak si zajdete na bláznivou francouzskou komedii  Pařba v Pattayi, která bude plná nečekaných geků a zážitků. V komedii Pařba v Pattayi od francouzského režiséra Francka Gastambideho si mimo jiné zahrají herci jako Ramzy Bedia, Gad Elmaleh, Fred Testot, Sabrina Ouazani, Franck Gastambide, Anouar Toubali nebo třeba Malik Bentalha.

Video s filmem Pařba v Pattayi jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě a s českým dabingem. Díky tomu si ho můžete přehrát třeba právě hned teď. HD rozlišení poskytuje opravdu ohromují a ostrý obraz plný detailů. Také zvuk je na tak perfektní úrovni, že ho je jenom velmi obtížné popsat. Z audiovizuální stránky vás tak čeká opravdu ohromující zážitek. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na příběh filmu.

Nová krutě zábavná komedie Pařba v Pattayi.

Krimo a Francky touží o odchodu z nudného života, které dlouhé roky tráví na sídlišti. Destinace, kam mají naplánováno jet, je všeobecně známé turistické letovisko, které se nachází v thajské Pattayi. Dostat se do destinace, kde o svůdné ženy, velkolepé diskotéky, alkohol a dlouhé párty není žádný nedostatek, je ale pro dva notorické lenochy, kteří nemají žádné finance, velmi nelehký a složitý úkol.

Podíváme se do divokého thajského letoviska na zápas liliputů v thaiboxu.

Nakonec dostanou skvělý nápad. Přihlásí svého souseda malého vzrůstu na mistrovský turnaj v thaiboxu liliputů, který se uskuteční právě v exotickém Pattayi. Thaibox je v Thajsku sportem číslo jedno, takže obyvatelé této země tímto sportem neustále žijí a milují ho. A thaibox liliputů je prostě skvělá a atraktivní zábava. Co na tom, že nábožensky založenému malému sousedovi Krimo a Francky nakukají, že pojedou na pouť do Mekky – hlavně, když dostanou peníze na vytoužené letenky. To však prozatím nemají páru, že to, co měla být vytoužená rekreace a počátek nového života, se neočekávaně stává velmi riskantním dobrodružstvím jejich života.

Kdo ve francouzské komedii Pařba v Pattayi bude hrát? Tak v hlavních rolích se objeví Ramzy Bedia, Gad Elmaleh a Fred Testot. Všichni tři francouzští herci jsou u nás neokoukané tváře, což ovšem nemusí být na škodu, protože mohou pouze pozitivně překvapit. Celou komedii měl pod taktovkou francouzský režisér Franck Gastambide, který je ročník 1978. Franck Gastambide je zároveň herec i režisér, který začal točit filmy teprve v roce 2010. Jeho zkušenosti s natáčením celovečerních filmů nejsou tedy příliš velké, nicméně jeho výhodou je, že je také herec, takže se jako režisér může velmi dobře vcítit do herecké role.

Dva kamarádi Krimo a Francky.

Na co se můžete v kinech na začátku léta těšit? Zvláště za pozornost stojí nádherné scenérie turistického letoviska v Pattayi, záběry z velkých hlučných diskoték a letních klubů, divoký a nespoutaný humor. To všechno ve francouzském balení, takže žádný hollywoodský humor, ale evropská záležitost v exotických kulisách.

Tahle pařba bude opravdu legendární!

Nuže, exotické Thajsko, velký shon lidí, krásné pláže, rušné kluby a hlučné diskotéky, skvělý thaibox, pěkné holky, velcí i malí lidé – to vše obsahuje mix, který je namíchán v bláznivé francouzské komedii Pařba v Pattayi, která v letošním roce pobláznila zemi galského kohouta. Jestli také poblázní české filmové fanoušky a fanynky, ukáže začátek léta. Jak nakonec celé bláznivé dobrodružství  v exotickém Thajsku dopadne, to uvidíte na vlastní oči, pokud si na francouzskou komedii Pařba v Pattayi sami zajdete do kin. Na závěr ještě dodejme, že komedie trvá celkem 97 minut a je do dvanácti let nevhodná.

Povede se nakonec tahle dovolená?

Shrnutí filmu Pařba v Pattayi

Film Pařba v Pattayi je opravdu skvělou komedii. Bláznivou, originální a hlavně krutě zábavnou. Tohle je zkrátka letní bláznivá francouzská komedie, která si na nic nehraje. Prostředí Thajského letoviska Pattaya dává filmu opravdovou volnost a svěžest. Francky a Krimo jsou opravdu parádní týpci, na které jenom tak nenarazíte. Režisér Franck Gastambide odvedl opravdu perfektní práci a film se mu opravdu povedl. My vám tento snímek můžeme jenom doporučit. No a proč si ho nepřehrát přímo zde na této naší webové stránce. Tak už moc dlouho neváhejte a pojďte do toho s námi. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.