Než jsem tě poznala (2016) online ke shlédnutí

Film Než jsem tě poznala online ke shlédnutí. Nové americké romantické drama už tady čeká jenom na vás. Pojďte si ho přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Je to film režiséra Thea Sharrocka inspirovaný knihou Jojo Moyes. Nenechte si tuto příležitost ujít. Je to příběh dvou lidí: Louise a Willa, které si žijí zdánlivě spokojené životy. Pak mají ale společnou nehodu. Při ní se poznají a navzájem si úplně převrátí své světy vzhůru nohama. To všechno uvidíte i vy.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Než jsem tě poznala, který si s námi můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to krásné drama, které v sobě má zakomponovaný velmi silný romantický příběh. Takový, který by chtěl prožít asi každý člověk, ale málokdo dostal tu šanci. Červen přinesl další senzační filmovou premiéru, tentokráte amerického romantického dramatu napsaného na základě literární předlohy Jojo Moyes.

Než jsem tě poznala (2016) online ke shlédnutí pro vás.

Film šel do českých kin 30. června 2016, s čímž se ale vy nemusíte nijak blíže zabývat. To podstatné je, že i vy si můžete Než jsem tě poznala přehrát s námi online. V anglickém originále se film jmenuje: Me Before You. My vám snímek přinášíme s českým dabingem a v naprosto prvotřídní kvalitě. Dokonce se jedná o HD rozlišení, které obzvláště dobře vynikne na velké televizní obrazovce. Obraz je velmi jemný a detailní. Stejně tak zvuk se povedl opravdu na výbornou. Nechybí mu hloubky ani výšky.

Nové romantické drama.

Co byste určitě měli vědět o filmu Než jsem tě poznala? Hlavní informace naleznete přehledně na serveru CSFD.cz. Režie snímku se ujala mladá a energická anglická režisérka Thea Sharrock. Ta za sebou má ve své podstatě jen skromné filmové režisérské zkušenosti, konkrétně režírovala televizní film V kruhu koruny: Jindřich V. K tomuto filmu také napsala scénář. Věnuje se totiž především divadelní režii. Na druhou stranu to je někdy velké plus, protože mladí tvůrci jdou do svých prvních filmů s opravdovým nadšením.

Louise se pomalu zamilovává.

A co herecké obsazení? To není věru vůbec špatné. Hlavní roli Louisy ztvárnila britská herečka Emilia Clarke. Nejspíš ji není třeba připomínat, diváci nejspíš Clarce znají díky sérii Hra o trůny. Do hlavní mužské role Willa byl obsazen Sam Claflin, ten by mohl být známý z filmů Hunger Games. Z dalších známých tváří připomeňme Matthewa Lewise, známého díky roli Nevilla z filmů o Harry Potterovi. Je ovšem dost dobře možné, že byste Mewise nepoznali. Proměna, kterou prošel, je až neuvěřitelná! Z dalších výrazných tváří nás ve filmu Než jsem tě poznal upoutají Charles Dance, Vanessa Kirby nebo Janet McTeer.

A o čem je vlastně příběh filmu? Vezmeme to hezky zostra, protože tenhle příběh prostě takový je. Will Traynor je velmi úspěšný mladý muž milující život a všechny jeho radosti. Má nejeden plán do budoucna. Zlom do jeho života přináší těžká nehoda, která Willa upoutá na invalidní vozík. Je samozřejmé, že se mu změní svět. Je tu ale další psychický problém. Vzhledem ke svým koníčkům, svým představám o životě, ale také vzhledem ke své povaze má najednou Will pocit, že absolutně nemá důvod žít.

Louisa Clark je sympatická mladá dívka z menšího města. Na rozdíl od Willa, který je plný elánu, se Louisa ocitla tak nějak ve slepé uličce. Je bez práce, ale na druhou stranu je odhodlaná dělat téměř cokoliv. Pokud to tedy nebude práce na kuřecí farmě (na to opravdu nemá žaludek), nebo práce kosmetičky (na to opravdu nemá vlohy).

Will ukazuje Louise svět hudby.

Jak už divák čeká, osudy Louisy a Willa se zkříží. Konkrétně v momentě, kdy si WIll najme Louisu jako svou ošetřovatelku. A i sled dalších událostí divák tak nějak předpokládá. Tichá, nenápadná, inteligentní a roztomilá dívka, tak trochu ošklivé káčátko, bude půl roku dělat společnost muži, který přišel o vše, je naštvaný na celý svět, nemá pocit, že by jeho situace měla jakékoliv východisko. Ale jeho sžíravá ironie diváka baví. A ačkoliv si samozřejmě s Louisou zpočátku absolutně nerozumí, nebo alespoň ona má ten pocit, situace se postupně začne měnit. Louisa Willa baví. A z ošklivého káčátka se začne klubat krásná žena, zanedbaný Will se znovu stává gentlemanem.

Přijdou i docela vážné chvíle.

Will sice slíbil rodičům, že jim dá půl roku svého života – ovšem ne svého, Will nemá pocit, že žije – a chce to dodržet. Nechce žít ale déle, protože svůj stav nepovažuje za život. Ale Louisa jej přesvědčí, že invalidní vozík není cesta do rakve. Že život si lze užívat i jinak. I Will uznává, že těch šest měsíců bylo nejkrásnějším obdobím v jeho životě. Ale i přes to všechno svůj názor nezmění.

Divák si takový závěr, podle mého vlastního pocitu, rozhodně nepřeje a celý romantický dojem je pokažený. Ačkoliv tím nebyla naplněna prvoplánovitost a divák si konečně může pomyslet, že takový závěr nečekal, nemám pocit, že by to snímku pomohlo – stále zůstane zaškatulkovaný v sekci romantických filmů.

Nakonec z nich ale přeci jenom bude pár.

Nabízí se tu jedno srovnání. Film totiž již na první pohled silně připomíná skvostný snímek Nedotknutelní. A taky je tu zásadní srovnání v tom, jakými způsoby se lze na bezvýchodnou situaci dívat. Bez ohledu na věk, fyzickou kondici nebo minulost. Zkrátka zajímavý snímek, který může zaujmout opravdu široké spektrum diváků. Život dovede někdy být opravdu tvrdý, skoro až krutý, to ale neznamená, že přesto všechno nestojí za to.

Shrnutí filmu Než jsem tě poznala

Film Než jsem tě poznala je online ke shlédnutí na této webové stránce. Pojďte si ho i vy přehrát hned teď s námi. Můžeme vám garantovat, že se u snímku budete opravdu dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvíle plné romanticko dramatické zábavy. Tenhle film má opravdu teskný a přitom tak hezký příběh, že ho prostě musíte vidět. Už samotná kniha Jojo Moyes se zařadila mezi bestsellery a film má velmi dobře nakročeno, tento úspěch opakovat. Snímku Než jsem tě poznala zkrátka není moc co vytknout a my pevně věříme, že si ho pustíte s námi třeba právě hned teď. Nic víc, ani nic míň. Za nás vám už jenom můžeme popřát příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.