Krycí jméno Holec (2016) online ke shlédnutí

Film Krycí jméno Holec online ke shlédnutí. Nový tak trochu český film už na vás čeká k přehrání přes internet. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli přehrát úplně jednoduše a zdarma. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si to pustit s námi a dobře s bavte! Je to snímek vzniklý na základě povídky režiséra Jana Němce, kterou zfilmoval rakouský režisér Franz Novotny v Česko-Rakouské koprodukci. Čeká nás zajímavé drama, které po všech stránkách předčí vaše očekávání.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Krycí jméno Holec. Nové česko-rakouské koprodukční drama, jenž vzniklo na motivy krátké povídky Jana Němce. To už jsme ostatně povídali v prvním odstavci, ale nyní si to celé rozebereme přeci jenom trochu blíže. Jméno Jana Němce nejspíš není nutné příliš představovat, jeho iniciály jsou na současné filmové scéně zmiňováno obzvlášť často. Shodou náhod ve stejný čas do kin přichází i jeho poslední snímek, jenž stihl natočit těsně před svou smrtí a to Vlk z Královských vinohrad. Ač tedy Němec napsal povídkovou předlohu k filmu Krycí jméno Holec, je Němec stále znám spíše jako režisér. Letošní rok dokonce jeho Vlk ovládl Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Další důvod ke zvýšenému zájmu o Němcovo dílo je spojen s letošním režisérovým úmrtím na jaře.

Krycí jméno Holec (2016) online ke shlédnutí.

Krycí jméno Holec je velmi zajímavé drama, jenž šlo do českých kin od čtvrtka 22. 09. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti, protože mi jsme pro vás tento snímek přichystali, tak abyste si ho mohli přehrát hezky pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Video je samozřejmě v perfektní kvalitě a s českým dabingem. A to je skutečně jedinečná šance, kterou byste měli co nejdříve využít. Režie filmu se ujal rakouský režisér, rodilý Vídeňák Franz Novotny, režisér filmů Exit…nur keine Panik, Coconuts nebo Nachtfalter.

Nové Česko-rakouské drama.

Na filmu se podílela řada známých osobností. Složení hudby ke snímku bylo svěřeno Ondřeji Brzobohatému (tedy Ondřeji Gregorovi), ten má za sebou celou řadu známých filmových melodií. Komponoval hudbu k pohádce Anděl Páně 2, k filmům Jak básníci čekají na zázrak, Jirka a bílé myšky, k seriálům Gympl s (r)učením omezeným, Čapkovy kapsy, To nevymyslíš!, má za sebou také řadu hereckých zkušeností, ať už filmových, nebo divadelních. Známý je také díky moderování prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, stejně jako svými soukromými eskapádami, spojenými především s jeho manželkou Taťánou Kuchařovou (Taťána Gregor). Ve filmu Krycí jméno Holec si Brzobohatý také zahrál.

Jako inspirace posloužila povídka napsaná režisérem Jana Němce.

Hlavní role ve filmu byla svěřena letos velmi obsazovanému herci, Kryštofu Hádkovi (Kobry a užovky, Příběh kmotra, Polski film). Ve filmu se objeví v současnosti neméně populární slovenská herečka maďarského původu Vica Kerekes, která se proslavila filmem Jiřího Vejdělka Muži v naději, zahrála si také ve filmech 7 hříchů, Křídla Vánoc, v Příběhu kmotra nebo v seriálu Nesmrtelní. Dále se ve filmu objeví David Novotný (Lída Baarová, Řachanda), Vilma Cibulková (Hranaři, Krev zmizelého), Dana Marková (Fotograf), Jenovéfa Boková (Hořící keř) nebo Jiří Vyorálek, z rakouských herců Johannes Zeiler, Heribert Sasse, Michael Fuith. Další informace nejenom o tvůrcích a hereckém obsazení si můžete snadno dohledat na CSFD.cz.

Jak se na film dívat? Nejenom milovník a znalec díle Němce záhy odhalí, že hlavní postava, Jan David, jen inspirována autorem povídky, Janem Němcem. Zmiňme také, že část exteriérových záběrů se natáčela v Praze na Vinohradech.

Strhující drama zasazené do srpna roku 1968.

Děj snímku nás přenese do zlomového roku 1968. V komunistickém Československu je rakouský novinář Helmut Zilk, který již od počátku roku 1968 začíná s živým vysíláním rozhovorů, ty jsou hrčeny pro rakouskou televizi. Během svého pobytu v Československu se Helmut Zilk seznámí s českým režisérem Janem Davidem. Ten je provokující, rebelující, nesouhlasí s vládnoucím režimem. Jan má přítelkyni Evu, která je herečka. Nutno zmínit, že je krásná a charismatická. Další děj je nasnadě – dva muži, jedna žena, začíná nevyhlášený souboj o Evino srdce. Úspěšný novinář, vzdorovitý umělec a neuvěřitelné množství vášní. Evě se tak otvírají dvě možné budoucnosti.

Snímek rakouského režiséra Franze Novotneho.

Příběh je narušen srpnovými dny a okupací Prahy, během níž Jan dokáže natočit unikátní záběry dokazující brutalitu a násilí okupantů. Mimořádný počin je třeba rychle dostat k mezinárodní veřejnosti. A Honzovi se otvírá cesta na západ – díky Zilkemu. O tom, zda je možné Helmutovi věřit a zda bude mít dramatický útěk do Rakouska pro Jana a Evu fatální důsledky se divák může přesvědčit ve strhujícím dramatu, který rafinovaně propojuje historii s city. Jak to dopadne vám samozřejmě už jenom z principu prozradit nemůžeme. Každopádně vás čeká příběhově i vizuálně velmi povedené drama, které se rozhodně vyplatí vidět. Pojďte do toho s námi, protože takovou šanci už mít nemusíte.

Na popředí všeho je milostný trojúhelník.

Shrnutí filmu Krycí jméno Holec

Krycí jméno Holec je velmi působivé drama. Velkou sílu mu dává to, že je to hodně autobiografický příběh, jenž vznikl na základech toho, co si sám Jan Němec prožil. Právě proto se děj vrací k tragickému sprnu 1968, jenž byl pohromou pro náš národ, stejně jako pro individuální život mnoha jednotlivců. Film je natočen moderním akčním stylem a nevyhýbá se ani akčním scénám během obsazování Prahy armádami Varšavské smlouvy. Už jenom proto se nám film líbí. Je to ryzí příběh z historie, který má zároveň špióny i celkově působivou záplatku. Prostě a jednoduše se na něj opravdu dobře dívá a vy můžete být snadno u toho! Video s filmem už na vás čeká ve skvělé kvalitě a naprosto jednoduše k přehrání. Tak na co ještě čekáte, pojďte si ho přehrát co nejdříve. Třeba právě hned teď. My už vám jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.