Mordparta všechny díly online ke shlédnutí

Seriál Mordparta online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nový krimi seriál TV Prima. Čeká na vás opravdu akční seriál plný zajímavých příběhů. Hlavní devízou seriálu Mordparta je ale bezesporu skvělé herecké obsazení. V nejdůležitějších rolích uvidíme Jiřího Bartošku, Vojtu Kotka, Markétu Plánkovou a další. Seriál má navíc pouhých osm dílů, natočených ve velkolepém stylu, takže to není žádná nekonečná telenovela, ale naopak velmi našlapaný a velkoryse natočený seriál.

Exkluzivně pro vás nový seriál Mordparta. Jedná se o nový český krimi seriál, se kterým přišla televize Prima TV. První díl měl premiéru v neděli 28. srpna 2016 a od té doby běží každou další neděli v hlavním vysílacím čase. Seriál má stopáž 60 minut a celkem pouhých osm dílů. Je to spíš taková minisérie, než klasický seriál. Modrpartu natočil režisér Peter Bebjak, který má na kontě celou řadu skvělých seriálů jako například Nevinné lži, Případy 1. oddělení. Scénář napsal Tomáš Bombík pro něhož to naopak byl jeden z prvních tvůrčích projevů.

Mordparta všechny díly online ke shlédnutí.

Co se týká hereckého obsazení, tak nás v seriálu Mordparta čekají jenom ti nejlepší herci v čele s charizmatickým Jiřím Bartoškou. Dále se pak můžeme těšit na herce jako: Vojtěch Kotek, Jiří Bábek, Karel Dobrý, Markéta Plánková, Anna Fialová, Nataša Burger, Daniel Svoboda, Pavel Batěk, Igor Orozovič, Pavel Nečas, Milena Steinmasslová, Jana Pidrmanová, Adam Ernest, Josef Vrána nebo Petra Špindlerová. A samozřejmě i mnozí další. Další informace nejenom o herecekém obsazení a o tvůrcích naleznete na CSFD.cz.

Nový krimi seriál TV Prima.

Videa se seriálem Mordparta jsem pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás všech osm dílů, jenž si budete moci přehrát opravdu pohodlně a jednoduše.  Jednotlivé díly jsou následující: 1. díl Nevěsta, 2. díl Samota, 3. díl Převýchova, 4. díl Láska, 5. díl Nevěra, 6. díl Nadvláda, 7. díl Oběť a 8. díl Kořist. Pro přehrávání se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Náš streamovací přehrávač je jednoduchý na přehrávač a jeho ovládání zvládne snad každý.

V hlavních rolích Jiří Bartoška a Vojta Kotek.

A o čem vlastně seriál je? Čeká nás krimi seriál složený z jednotlivých příběhů. V každém dílu se tak bude řešit jeden detektivní případ. Například hned v prvním dílu půjde o vraždu mladé ženy. Jmenovala se Zuzana Uhlířová. Její nejšťastnější den se změnil v ten nejhorší. Právě se měla vdávat, ale v den svatby je nalezena mrtvá. Ke všemu jí musela objevit její vlastní matka. Hrůzný to zážitek!

Bezvládné tělo leželo v ložnici, kde měla proběhnout i svatební noc. Je to snad vodítko k tomu, že za ním stojí snad sám ženich?! Byl to opravdu úděsný pohled, protože mrtvé tělo tam leželo s vytřeštěnými a očima, celá bledá a z poloviny vysvlečená. Hned vedle ní je kytice růží a připravené svatební šaty.

Před domem se mezitím chystají svatební hosté. Ještě netuší, že za chvíli pojedou domů s nepořízenou a jaké zlo se tady odehrálo.

Nakonec se do všeho musí zapojit policii. Konkrétně oddělení krajské kriminálky. O příčinách smrti není nejmenších pochyb. Byly to bodné zranění, kvůli kterým nevěsta vykrvácela. Celkem 25 bodných ran by nepřežil snad nikdo. Celý dům byl přitom plný hostů, ale nikdo nic neslyšel. Teprve ostražité oko detektivů zpozoruje, že v kuchyni chybí jeden z nožů.

Čeká nás napínavý seriál plný akčních scén.

Hlavním podezřelým je samozřejmě ženich David Brukner, který pochází z vlivné podnikatelské rodiny. Spal doma, což mu může potvrdit jeho matka i zbytek rodiny. Tedy kromě otce, který se rozhádal se svou ženou i zbytkem příbuzných. Vztahy v rodině Bruknerů rovněž byly všelijaké. A byl to právě Wiliamem Bruknerem, který vzbudil celou rodinu nastávající ženy svého syna časně ráno. Přišel a vyhrožoval. V momentě, kdy ještě nikdo v domě nevěděl, co se vlastně stalo.

V každém díle bude jeden těžký zločin k objasnění.

Nakonec ho vyhodil sám otec Zuzany. Jejich strkanici ale pozoroval Lukáš – pomocník, kterého zaměstnával otec Zuzany, a který Zuzanu sám tajně miloval. Celý případ je tak mnohem zamotanější, než se na první pohled zdá. Najednou se okruh možných vrahů rozšiřuje asi na pět podezřelých a my budeme do poslední chvíle tápat. Takový už je seriál Mordparta a budou i všechny jeho další díly. Právě proto jsme ho pro vás přichystali online přímo zde na této webové stránce. Tady si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma na pár kliknutí myši.

Leckdy půjde o hodně, včetně života.

Shrnutí seriálu Mordparta

Mordparta je opravdu hodně dobrý a povedený krimi seriál. Od TV Prima to byla rána do černého a my můžeme potvrdit, že se jim seriál opravdu hodně povedl. Mordparta je opravdu napínavý seriál se skvělými případy a také perfektním hereckým obsazením. Co si budeme povídat. Charisma Jiřího Bartošky prostě táhne. Stejně tak role Vojty Kotka tomu celému dává zase šťávu a energii. S Modrpartou prostě není moc co řešit. Je to krátký seriál o pár dílech a my vám rozhodně můžeme doporučit, ať si ho co nejdříve přehrajete. Videa už na vás čekají, tak pojďte do toho a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.