Instalatér z Tuchlovic (2016) online ke shlédnutí

Film Instalatér z Tuchlovic online ke shlédnutí. Zbrusu nová česká komedie už tady na vás čeká online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pojďte do toho s námi. Film natočil úspěšný režisér Tomáš Vorel, který má na kontě celou řadu úspěšných komedií, o čem vám rádi povíme ještě níže. Je to příběh šikovného instalatéra, který má trochu svérázný způsob k životu a možná právě proto mu štěstí uniká mezi prsty. V hlavní roli: Jakub Kohák.

Právě na vás čeká na této naší webové stránce nová česká komedie. Je to film Instalatér z Tuchlovic, který nás přenese na českou vesnici. I když tedy nedaleko Prahy, tak i tady žijí zajímavý lidé. Lidé jako čtyřicetiletý instalatér Luboš Cafourek, kteří dělají všechno dobře a s nadšením a přesto nejsou schopni dosáhnout byť jenom na trochu uspokojivý život. Ačkoliv by se to mohl trochu zdát, tak se nejedná o hořkou komedii, ale prostě jenom o zábavný film ze života. Kdo zná režiséra Tomáše Vorla a jeho styl, tak určitě nepochybuje o tom, že se u tohoto snímku velmi dobře pobaví.

Film Instalatér z Tuchlovic online jenom pro vás.

Film Instalatér z Tuchlovic šel do českých kin od 6. 10. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. My jsme pro vás tento opravdu velmi povedený a zábavný snímek přichystali už s předstihem. Díky tomu ho máme v opravdu perfektní kvalitě a navíc zdarma. Video je dokonce v HD rozlišení, které je vlastně vrcholem toho, co se dá běžně sehnat. Náš inteligentní přehrávač se vám přizpůsobí ať streamujete na malém displeji mobilního telefonu a nebo na velké moderní televizi.

Nová česká komedie režiséra Tomáše Vorla.

Nyní si už ale celý film rozebereme trochu blíže. Nejnovější komedie Tomáše Vorla staršího má jasný cíl – pobavit svou obyčejností. Je otázkou, zda se Vorlovi podařilo zopakovat úspěchy, kterých dosáhl se snímky Cesta z města, Gympl nebo Vejška. Nelze mu ovšem upřít, že se ujal nejen režie a scénáře, ale také kamery. Sám to do jisté míry vnímám tak, že se Vorel nejenom vrací ke svým úspěšným filmů, ale že se rovněž snaží navázat na snímky jako Vesničko má středisková a podobné.

Luboš Cafourek je 40-letý instalatér, co to nemá jednoduché.

Důležitou složkou každého filmu je samozřejmě jeho zvukový doprovod. Hudba byla protentokrát svěřena v současnost velmi populární zpěvačce Barboře Polákové, která na ni dále pracovala s Davidem Hlaváčem a Janem P. Muchowem. Tedy lidem, kteří k tomu mají opravdu hodně co říci.

A co herecké obsazení? Ve snímku si zahráli zkušení herci, se kterými se Tomáš Vorel už dobře zná a ví co od nich může očekávat. Hlavní roli dostal charizmatický Jakub Kohák, který je dobře znám z filmu Teorie tygra, ale také z filmů Líbáš jako ďábel, Hlídač č. 47, U mě dobrý, z komediálního seriálu Okresní přebor nebo z pohádky Čert ví proč.

Evu Holubovou jistě není třeba představovat, zahrála si ve snímcích Odcházení, Doktor od jezera hrochů, populární je také díky Pelíškům. Petra Špalková patří v současnosti mezi často obsazované herečky, vidět jsme ji mohly v seriálech Pustina nebo Nevinné lži. Filipa Blažka známe již od dob Nesmrtelné tety, v poslední době se objevil v seriálech Přístav a Cesty domů. Díle si ve filmu zahráli Jan Budař (Tenkrát v ráji, Sanitka 2), Petra Nesvačilová (Já, Olga Hepnarová, Líbáš jako Ďábel), Petr Čtvrtníček (Strašidla, Řachanda), Tomáš Matonoha (Gympl, Vinaři), Barbora Poláková (Život je život), Lucie Polišenský (Ohnivý kuře, Čapkovy kapsy), Vendula Pizingerová a další. Pokud chcete vědět více, tak se mrkněte na CSFD.cz, kde vám můžeme také doporučit recenze od samotných diváků.

Venkovská komedie se skvělým hereckým obsazením.

Do hlavní role čtyřicetiletého Luboše Cafourka byl obsazen Jakub Kohák. Luboš je svérázný instalatér, který žije v Tuchlovicích u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, je pracovitý a práci dělá s chutí a vervou. Vzhledem k tomu, že se jedná o komedii, je třeba právě v tomto místě vtělit filmu komičnost. Je na divákovi, zda mu to bude připadat opravdu komické, nebo spíše přihlouplé. Každopádně Luboš nemá auto, za zákazníky proto jezdí na kole, popřípadě autobusem. A když je nejhůř, nechá se vozit. Mobil zásadně nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho maminka, která mu také vaří, nakupuje, pere, vede účetnictví a řídí chod celé domácnosti.

Maminku našeho instalatéra si zahrála Eva Holubová.

Luboš je vtipný a zábavný, vždy má po ruce pohotovou, vtipnou a nečekanou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct o odpovídající finanční ohodnocení, pro kamarády pracuje zdarma. To, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, v horším případě peníze prosází.

Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později“, nebo na „uvidíme“. A ačkoliv se maminka opravdu snaží, tak všechny Lubošovy pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem.

Luboš jezdí všude na kole a stará se o opuštěné kočky.

Pro mě je celá komedie značně přitažená za vlasy, řada situací je nepravděpodobná, zápletky jsou jednoduché. Ostatně dělat situační humor není vůbec jednoduché. Venkov je představen jako místo, kde žijí nevzdělaní křupani, kteří neumí nic než trávit svůj život v hospodě a pokud jeden z nich pečuje o toulavé kočky, je navíc ještě pro posměch všem kolem. Ani slušné herecké výkony pro mě film nezachránily, filmový počin mi přišel jako snaha o Slunce seno v modernějším provedení, postrádal pro mě šmrnc a hloubku. Oproti zábavě, kterou zná divák z Gymplu, je film jen slabším odvarem, zejména v porovnání s letošními českými komediemi, kdy některé rozhodně nastavily laťku o pár stupínků výše.

Zároveň ale nechci film hanit. Rozhodně řádky výše neberte jako kritiku. Je to pouze můj názor. Každý film má své světlé a stinné stránky a je jenom na nás, jaký si nakonec uděláme celkový dojem.

Shrnutí filmu Instalatér z Tuchlovic

Instalatér z Tuchlovic je opravdu zábavná komedie. Jakub Kohák v hlavní roli je na ní doslova jako dělaný. Film má nejenom skvělé obsazení, ale hlavně za ním stojí Tomáš Vorel, který se na tento žánr takřka specializuje. Náš čeká film u kterého se hlavně zasmějeme, i když v pár ohledech možná i trochu zamyslíme. Celkově na tento snímek nemůžeme říct nic špatného. I když trochu kritičtí jsme v předchozím odstavci přeci jenom byli. Tento snímek vám můžeme zkrátka a jednoduše jenom doporučit. Pojďte si ho s námi přehrát online třeba hned teď. Je to opravdu jednoduché a s námi to zvládne snad každý. Víc už k tomu nemáme co dodat. Prostě si to pusťte a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.