Seriál Přístav (2015) online ke shlédnutí

Nový seriál Přístav televize Prima online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát romantický seriál Přístav ze života. Jedná se o pohodový seriál, který má v sobě kus humoru, kus dramatu a asi největší díl patří romantice. Seriál vysílá Prima Family od 26. srpna 2015 a to každou středu jeden díl. V hlavních rolí seriálu se objeví Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Martin Zounar nebo třeba Petr Čtvrtníček. Je to příběh, který napsal tak trochu sám život.

Přístav je nový pohodový seriál, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Exkluzivně zde na této webové stránce si ho můžete přehrát všechny jeho díly. Máme pro vás jak poslední odvysílaný díl Přístavu, tak i mnohem starší díly. Pokud chcete vidět i je, tak přitom stačí jenom to, abyste zabrousili do našeho obsáhlého archivu, kde už na vás čekají. Všechny díly tohoto oblíbeného seriálu vám navíc přinášíme v opravdu perfektní kvalitě. Na technickou stránku věci opravdu velmi dbáme, takže si dáváme pozor, aby se k vám dostalo skutečně jenom to nejlepší. Epizody jsou tak v HD kvalitě, která se vyznačuje dokonale čistým zvukem a velmi detailním obrazem.

Seriál Přístav (2015) online ke shlédnutí.

Jak u jsme řekli, tak seriál měl svojí premiéru 26. srpna 2015 a měl by se zatím vysílat až do neurčita. To už se ostatně bude odvíjet jenom od zájmu nás diváků. Trochu netradiční je i delší stopáž seriálu, která se blíží k 80 minutám. Část z toho však samozřejmě tvoří reklamy, takže počítejte tak s hodinou příběhů na jeden díl.

Nový seriál Přístav je plný hereckých hvězd!

Nyní už se tedy dostáváme k tomu, o čem tento seriál vlastně je. Hlavním hrdinou je sympaťák Marek Skála. Muž v nejlepších letech, který už dokázal všechno co chtěl. Normální práce už ho začala nudit, také vztah s manželkou je na bodě mrazu. Dcera už je dospělá a toho času v Anglii. Pro Marka je to čas, kdy se může konečně zajímat také sám o sebe. Proto se rozhodne odejít od manželky a přestěhovat se na Hausbót. To ale není zdaleka všechno. Velkou životní změnu dokončí tím, že si tady společně se svým nejlepším kamarádem Romanem Marešem pronajmou hospůdku. A protože je u řeky, kde nedaleko kotví Markův vodní příbytek, tak samozřejmě nemůže dostat jiný název než „Přístav”.

Marek si tuto svou novou životní realitu vysloveně užívá. Přeci jenom u vody plyne život úplně jiným tempem, než v nějaké zafuněné kanceláři. Jeho manželka Tereza Skálová se tomu ze začátku jenom směje. Ale to jenom do momentu, než pochopí, že tohle není žádný další Markův výlet, nebo krize středního věku, ale prostě věc, kterou dlouho plánoval. Trvalá změna jeho života a ti co ho chtějí dále vídat to prostě a jednoduše musí akceptovat.

Jenže voda a Přístav nejsou domovem jenom pro Marka a jeho kamaráda Romana. Jsou tady i další velmi svérázní obyvatele, které je potřeba poznat. Jmenujme například trochu zvláštní manžele Krupičkovy, dále místního hlídače a policajta Pátka – který se do své funkce jmenoval sám, jeho přítelkyni Milenu. Netypickou obyvatelkou, která do této divočiny zdánlivě nezapadá je pak operní pěvkyni Lily a její dceru Ivanka.

Marek Skála se rozhodl přestěhovat na Hausbót.

Už jenom tím, že se Marek přestěhoval se ale dají věci do pohybu. Jeho manželka Tereza není jediná, kdo se po něm shání. Stejný problém má i dcera Johanka, která se právě vrací z Anglie. Nemůže pochopit, proč jí otec nebere telefony. Jak se asi zachová, když se dozví, že její táta se rozhodl téměř nadobro odstřihnout od civilizace?

S kamarádem Romanem chtějí rozjet hospodu!

To je jenom malý úvod do příběhu seriálu Přístav. Hned po rozběhnutí hospůdky už se bude dál děj vyvíjet pro mnohé možná až téměř nepředvídatelnými směry. To je ale ostatně jenom dobře, protože podle našeho názoru se jedná o skutečně hodně povedený seriál, který si zaslouží pozornost. Právě proto jsme ho ostatně pro vás i nahráli na této webové stránce a připravili online ke shlédnutí. Jenom s námi si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Stačí vám k tomu pár kliknutí myši. Jak už jsme zmínili, tak zde shromažďujeme úplně všechny epizody Přístavu a to v naprosto skvělé kvalitě. Pokud jste třeba poslední odvysílaný díl přístavu minuli, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Chcete vědět víc o seriálu Přístav? Tak navštivte oficiální webové stránky www.iprima.cz/pristav, které spravuje přímo televize Prima. Je na nich spousta aktualit a dalších informací.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.