Vinaři 2. řada TV Prima – všechny díly online

Seriál Vinaři a jeho 2. řady (2015) tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme se rozhodli exkluzivně pro vás přichystat všechny díly tohoto oblíbeného seriálu televize Prima. Vinaři patří mezi nejlepší komediální seriály poslední doby. Dokážou zaujmout svým vtipem, krásných prostředím i skvělými postavami ztvárněnými jenom těmi nejlepšími českými herci. Zkrátka radost pohledět. Pojďte si i vy pustit tento skvělý seriál zdarma přes internet.

Přímo zde máme exkluzivně pro vás všechny díly seriálu Vinaři 2. řada z podzimu 2015. Už první řada pohodového seriálu z Moravské vesničky Křetice zaznamenala obrovské úspěchy a tak se není ani čemu divit, že jsme se dočkali dalšího pokračování. Naši staří známý Moraváci se sice přesunou do Čech, ale jinak se na nich opravdu zhola nic nemění. Dokonce přibudou i některé nové a velmi zajímavé individua.

Seriál Vinaři 2. řada od TV Prima online.

Seriál Vinaři, který měl svojí premiéru na podzim 2014 se stal opravdu hitem, který trhal rekordy sledovanosti. Konečně přišel humorný seriál s obrovskou dávkou nadsázky, charakterními postavami a lehkými příběhy. K tomu si přidejte pohledy na romantickou krajinu Pálavy a vodní hladinu Novomlýnským nádrží. Pohodový mix je takřka úplně zaručen. Otázka natočení pokračování, se tak vlastně smrskla jenom na otázku času. To že bude, bylo takřka jisté. Nové druhé řady Vinařů jsme se dočkali v neděli 30. srpna 2015.

Křetičáci se tentokrát ocitnou na cizím území.

Seriál Vinaři II. (2015) se vysílá každou neděli v hlavním vysílacím čase. Vzhledem k premiéře na konci srpna to vypadá, že se dočkáme 16 nových premiérových epizod, což je úplně stejné číslo, kterým se mohla pochlubit i první řada. Vy však rozhodně nemusíte netrpělivě čekat na premiéru nových epizod, protože si je můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Videa nahráváme s předstihem a snažíme se je pro vás dát dohromady v maximální možné kvalitě. Věříme, že na této webové stránce tak naleznete všechny nové díly Vinařů hezky přehledně a pohodlně online ke shlédnutí. Pojďte si je přehrát právě s námi a dobře se bavte!

Dobré vínko nesmí chybět nikde.

Příběh nové série Vinařů II. se přeci jenom trochu zamotává. Nový díl se totiž neodehrává na slunné Moravě, ale v Severních Čechách. To je pro naše Moraváky bílé místo na mapě. Tady přeci žijí hlavně pivaři, kteří uznávají úplně jiné životní hodnoty. Jak se ale ukáže, tak přeci jenom i zde se občas pěstuje nějaká ta vinná réva. A zdejší obyvatelé jsou těm z Moravy přeci jenom v mnoha věcech podobní.

A jak se sem vlastně naši Moraváci dostanou? Celé to vznikne, když padre Tomica dostane úkol z vyšších míst. Má se přesunout na novou faru v severočeském Strdíně. Tomicovi se sice moc nechce, ale jako farář samozřejmě musí jít tam, kam ho pánbůh povolá. Obyvatelé Křetic ho ale samozřejmě nenechají jít jenom tak. Muži z vesnice se tak vydají s ním, aby mu pomohli přestěhovat se a usadit se v novém působišti. Ve výpravě nemůže chybět Bedřich Pavlíček, který by měl odpočívat. Pak velkovinař Vlček se svým provozním Hřebcem. No a nakonec ještě místní policista Tauš, který se toho času musí starat o malého prcka.

Machr a orgán Tauš.

Jenže čert to nechtěl, hned první den se naši Moraváci zapletou do problémů. Ten první nastane, když přímo v kostele najdou sudy piva, která se zde chladí. Předchozí padre to zřejmě toleroval, ale Tomica přeci jenom smýšlí trochu jinak. Sudy Moraváci vyvalí, čímž pořádně naštvou všechny správné Čechy. Druhý problém nastane, když se Moraváci náhodou dostanou na opuštěné vinařství jistého Hampla, který nedávno zemřel. Krásnou vinicí jsou fascinováni. Hlavně Bedřichovi ničí srdce, že by tato krásná vinice měla chátrat. Velkovinař Vlček se jim ale všem postará o zábava. Vsadí se totiž s místním vinařem Mojmírem, že právě na Hamplově vinici vypěstuje lepší svatomartinské víno, než on!

Sázka je na stole. Kdo prohraje, tak bude muset vinici koupit tomu druhému. Je to tedy souboj nejenom cti, ale také i o celkem velký majetek. Naši Moraváci z Křetic tak zřejmě zůstanou v Čechách přes celé léto. A my budeme sledovat jejich leckdy velmi humorné příběhy a dobrodružství. Mezi národy to bude jiskřit, ale nakonec snad všichni zjistí, že toho mají společného víc, než se zdá. Možná se i rozhodne pradávny spor mezi pivem a vínem.

Podaří se nakonec překlenout kulturní rozdíly?

Seriál Vinaři 2. řada si také můžete přehrát online na této webové stránce.

To je to hlavní, co byste měli vědět o nové 2. řadě seriálu Vinaři (2015), kterou vám zde přinášíme online ke shlédnutí. U nás si můžete přehrát všechny díly a to naprosto pohodlně a zdarma. Pevně věříme, že využijete tuto jedinečnou šanci a budete se s tímto humorným seriálem bavit od začátku do konce. Vinaři za to přeci stojí. Jenom těžce byste hledali lepší české seriály. Navíc ve velkorysém formátu téměř hodinu dlouhých epizod, které předčí obyčejné sitcomy. Na závěr vám tedy popřejeme pouze krásné chvíle strávené právě s Vinaři.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.