Seriál Mamon online ke shlédnutí

Mamon online pro vás. Exkluzivně pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí nový český seriál HBO. Jedná se o velmi vzácnou produkci určenou přímo pro českou odnož této světoznámé televizní stanice. Seriál je působivým krimi / thrillerem, který vás dozajista připoutá do křesla. Natočil ho přitom už velmi zkušený režisér Vladimír Michálek. Je to temný příběh o zločinu, který pod vidinou ekonomického zisku prolézá celou českou společností.

Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát seriál Mamon. Všechny jeho díly jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Seriál měl premiéru v říjnu 2015. Pro sychravé podzimní počasí byl doslova stvořený, protože i jeho atmosféra je stejně temná a tajemná. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a naservírovat vám ho přímo zde online. Jedná se navíc o hodně dlouho připravovaný projekt, na kterém se podílel celý team scénáristů včetně hlavní čtveřice: Štefan Titka, Iva Klestilová, Ondřej Provazník a Hynek Trojánek.

Seriál Mamon online ke shlédnutí pro vás.

Jenom pro vás jsme nahráli každý díl tohoto nového českého seriálu v perfektní HD kvalitě. Vy si ho tak díky tomu můžete pustit opravdu jednoduše přes internet. Video je v naprosto skvělém HD rozlišení, takže si ho vychutnáte skutečně i na těch největších obrazovkách. A tak by to ostatně podle nás i mělo být. Náš streamovací přehrávač je navíc tak inteligentní, že přizpůsobí kvalitu datového toku videa i vašemu zařízení. Takže třeba i mobilu a nebo tabletu.

Nový český thriller od stanice HBO.

A jak si přehrát seriál Mamon online? V první řadě se přihlaste v horní části tohoto webu. Tím si aktivujete náš přehrávač a pak už si můžete tento skvělý seriál přehrát kdykoliv jenom budete chtít.

Jaký příběh na nás vlastně čeká? To hlavní je obsaženo už jenom v jeho samotném názvu. Mamon! Tady půjde hlavně o peníze. Všichni toužíme po tom mít se dobře a všichni máme co ztratit. Jenže někteří lidé jsou ochotni riskovat. Mnohem více, než ti druzí. Hrají vysokou hru, ve které sází všechno. Z takového klání je možné vyjít jenom jako vítěz s plnou kapsu peněz a nebo mrtví. Ostatně to není vůbec žádným tajemstvím, že někteří lidé jsou pro peníze doslova ochotni udělat cokoliv.

Petr Vlček rozkrývá nitky temné privatizace.

Hlavním hrdinou příběhu je Petr Vlček – charizmatický a velmi zásadový novinář. Jeho postavu si ostatně zahrál Matěj Hádek. Vlček zasvětil svou kariéru poznání jednoho z největších a nejvlivnějších státních podniků – Central Energy. Zakázky kolem něj za posledních 25 let od revoluce vždycky tak nějak smrděly. Nikdo nepochyboval o tom, že se tam kradli miliardy, ale možná právě proto nikdy vlastně ani nebyla pořádná vůle tyto machinace rozkrýt.

Vlček se do toho pustil a tím se i on zamotává do této vysoké hry, kde i život najednou ztrácí hodnotu. Jenže právě bylo rozhodnuto o velkolepém finále. Státní energetický gigant Central Energy má být privatizován. Kdo ho získá do ruky získá obrovskou moc a hlavně doslova továrnu na peníze, která je prakticky za jakýchkoliv okolností v zisku. Má na to ostatně státní monopol.

Všichni přitom vědí, že to co se děje není ničím novým, ale přirozeným vyústěním toho, co se v naší zemi dělo minulých 25 let od revoluce. Ten kontext divokého kapitalismu je velmi důležitý, už jenom v tom, že se k moci dostali mnozí lidé, kteří neměli.

I sám Petr Vlček brzy pochopí, že tento příběh se stává jeho osobním více, než by chtěl. Dokonce nejde jenom o něj. Hlavní linka dramatu je příběhem bratrů, synů a otců. Každá generace k tomuto ožehavému problému přistupuje po svém a s iluzí, že právě oni to dělají nejlépe a jediným způsobem jak je možné.

O peníze jde vždy až v první řadě. Pak může jít i o život.

Pro Petra se tento případ stane osobnějším, než by si sám přál. Kvůli penězům, které jsou v sázce totiž někdo zabije jeho bratra. Teď už prostě nemůže jinak, než zákulisí privatizace této obří státní firmy rozkrýt.

Seriál vychází ze stejnojmenného norského thrilleru natočeného v roce 2014. Samozřejmě plně přizpůsobeného českým poměrům a reáliím. V tomto byly tvůrci opravdu velmi důkladní a v seriálu se odráží nejenom současnost, ale rovněž i minulost uplynulých 25 let. To co se tady dělo v souvislosti s privatizací mnohých státních podniků, totiž byly nepokrytě zločiny toho největšího kalibru.

Mamon si sahá pro své až do nejvyšších pater politiky.

Více informací o seriálu naleznete také přímo na jeho oficiálních webových stránkách mamon.hbo.cz.

Mamon jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. To všechno na pouhých pár kliknutí myši. Věříme, že je to ten jediný možný způsob, jak by to mělo být. Přímo zde pro vás máme všech šest epizod. Hodnocení seriálu Mamon je v tomto případě opravdu velmi jednoduché. Je to opravdu působivý a dobře natočený krimi seriál a to do posledního detailu. Zkrátka něco co rozhodně musíte vidět, i kdybyste se měli rozkrájet. My věříme, že s tímto problémem vám ochotně pomůže právě tento náš web. Tak vzhůru do toho!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.