Seriál Bezdružice – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet seriál TV Barrandov Bezdružice. Přímo zde pro vás máme tento nový a velmi zajímavě vypadající český seriál. Je to úplně nový a premiérový počin televize Barrandov. Seriál měl svojí premiéru v neděli 18. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Vypadá to, že se tento zajímavý televizní projekt celkem dobře ujal a my se tak můžeme těšit na opravdu velkou porci zábavy. Čeká nás zajímavý příběh zasazený do českého maloměsta a hlavně velká spousta opravdu skvělých herců!

Exkluzivně a jenom pro vás je tady seriál Bezdružice, který nás zavede do stejnojmenné české obce. Jenže je tady všechno doslova naruby. Městečko přišlo o svého starostu, i když vlastně úplně dobrovolně. Po letech tu totiž zase byly volby a znuděný starosta se nezmohl na nějakou větší kampaň. Vedení města se tak bude muset vedení ujmout někdo úplně jiný. Jenže je otázka kdo? Skvělé konstelace se nakonec ujme místní rodák Karel Gottwald. Ten velmi dlouhou dobu sbíral zkušenosti ve velkém světě jako marketingový génius. Nyní se tedy může vrátit na rodnou hroudu a ukázat všem co proto.

Seriál Bezdružice online ke shlédnutí pro vás!

Tak takový bude alespoň ve vší stručnosti seriál Bezdružice, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. U nás naleznete jak poslední odvysílaný díl seriálu, tak i všechny starší epizody. Máme pro vás to nejnovější i všechny starší díly, hned od toho prvního. Seriál Bezdružice si tak můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. To všechno jenom na pouhých pár kliknutí myši. Věříme vám, že to určitě zvládnete, protože v tom nic složitého skutečně není.

Nový komediální seriál od televize Barrandov.

Video se seriálem pro vás nahráváme v excelentní HD kvalitě, která je dokonce větší než běžné televizní vysílání. High definition rozlišení slibuje maximálně detailní obraz a nádherně křišťálově čistý zvuk. Díky tomu si tak budete moci tento nový seriálový počin opravdu vychutnat od začátku do konce. Bezdružice jsou jinak situační komedie. Jedna epizoda má délku 45 minut. Díky reklamám se ale seriál natáhne až na hodinu. Jinak se vysílá jeden díl týdně a to v nejsledovanější dobu v neděli od 20:20. Vy ale nemusíte chvátat, protože u nás si prostě tento nový ryze český seriál přehrajete kdykoliv.

V Bezdružicích si zahrají jenom ti nejlepší herci!

Ale zpátky k našemu typicky českému městečku. V Bezdružicích se mají konat volby a politického vakua hodlá využít světák a reklamní mág Karel Gotwald, který se po letech vrací domů. Má to vymyšlené vlastně naprosto jednoduše. K zvolení použije masivní reklamní kampaň. Velmi brzy tak celé Bezdružice zaplaví letáky, lístky a billboardy. Karel má opravdu velkolepé sliby. Jeho reklamní poutače tak slibují například: „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald“.

Díky této mazané kampani skutečně vyhraje volby a stane se místním starostou. Nová velkolepá éra této zapadlé vesničky může začít!

Jako silně problematická se ukáže, hned první akce, na které má příležitost se starosta předvést. Bezdružice slaví 850 let od svého založení, což si samozřejmě žádá velkolepou oslavu. Všechno je naplánována do naprostého detailu, ale to neznamená, že to tak skutečně bude. Vrcholem oslav má být koncert Standy Hložka. Legenda normalizačního popu má zahrát hodinový koncert, na který se už všichni místní obyvatelé klepou jak kachny v lednu.

Jak se nový starosta ujme vedení obce, se kterým nemá žádné zkušenosti?

Problém je, že sám zpěvák to vlastně ani moc neví. Starosta tedy povolá do akce svůj elitní team, ve kterém nemohou chybět ani místní policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský. To by byly, aby nakonec nevymysleli, jak do Bezdružic zpěváka dostat. Samozřejmě tu jsou i nástrahy například v podobě bývalého exstarosty, který chce škodolibě oslavy zhatit a ukázat tak, že bez něj se to prostě nemůže podařit. Bezdružice jsou opravdu svérázná a zábavná obec. Žije tu plno opravdu zajímavých obyvatel, které ztvární jenom ti nejlepší čeští herci. Jako například Josef Carda, Václav Vydra nejml. a Jana Boušková, kteří si dokonce zahrají manželský pár, Daniel Rous, Alice Bendová, Dagmar Patrasová, Mahulena Bočanová, Roman Skamene, David Suchařípa. A nebudou chybět ani hvězdní hosté jako například Ornella Štiková.

Čeká na nás opravdu spousta humorných scén.

Takový je nový seriál Bezdružice a podle nás bude rozhodně stát za to. Právě proto jsem všechny jeho díly přichystali online ke shlédnutí přímo zde. Jenom u nás si je můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu skvělou možnost, kterou se opravdu vyplatí využít. Video s filmem už tady čeká skutečně jenom na vás a my doufáme, že si ho s námi přehrajete opravdu jednoduše a zdarma. Točit komediální seriály je asi to nejtěžší, že všech žánrů. Přesto se najdou lidi, kteří to umí a dovedou v tom být opravdu skvělý. Už jenom za to si zaslouží televize Barrandov respekt. My pevně doufáme, že vás nový seriál chytne, a bude se vám líbit. Pojďte si ho přehrát přes internet poprvé právě u nás!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.