Místo zločinu Plzeň online a zdarma!

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí a zdarma. Exkluzivně pro vás tady máme nový krimi seriál České televize. Přímo zde na této naší webové stránce si můžete jednoduše přehrát všech šest jeho dílů. Jedná se o nový seriál režiséra Jana Hřebejka podle scénáře Martina Bezoušky. Všechno se to točí kolem kriminálních událostí čtverého největšího české města. I tady se totiž dějí ty nejhorší zločiny a leckdy spolu mohou i zajímavě souviset.

Pro všechny fanoušky krimi seriálů jsme na této webové stránce připravili Místo zločinu Plzeň. Je to nová a ryze česká kriminálka. Minisérie o šesti dílech, na které se ale nešetřilo. A o tom svědčí nejenom jméno režiséra, ale i velmi silné herecké obsazení. V seriálu tak zazáří skvělý herci jako: Lukáš Vaculík, Martin Stránský, Jan Zadražil, Vladimír Polívka nebo Berenika Kohoutová. V dalších odstavcích vám je rádi představíme ještě podrobněji.

Místo zločinu Plzeň online ke shlédnutí a zdarma!

Každopádně Místo zločinu Plzeň vypadá jako opravdu hodně povedený seriál. Možná jedna z nejlepších kriminálek poslední doby. A z toho máme obrovskou radost, že vám ji můžete nabídnout přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Videa s jednotlivými díly jsme pro vás nahrávali ještě před jejich premiérou a ve skvělé kvalitě. Vy si tedy nyní můžete u nás seriál přehrát pohodlně a zdarma online. Klidně na jeden zátah.

Plukovník Karel Drtina je šéfem místní kriminálky.

Co se týká oficiální premiéry, tak první díl se vysílal na ČT 1 v pondělí 19. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Poté se seriál vysílal s týdenním intervalem vždy každé další pondělí, tedy 26. října 2015 a tak dále. Tím se ale nemusíte nijak zvláště a podrobně zaobírat, protože u nás si Místo zločinu Plzeň můžete pustit skutečně kdykoliv.

Kriminalisté z Plzně budou řešit své běžné případy, které se týkají od násilné trestné činnosti až řádění psychopata. Alfou a omegou každého podobného seriálu je především složení detektivního teamu, který v našem případě tvoří samí charizmatičtí herci a i jejich postavy se opravdu povedly.

Plzeňská kriminálka vyšetří opravdu každý případ.

Hlavním hrdinou a šéfem toho všeho je plukovník Karel Drtina (zahrál si ho Lukáš Vaculík). Je to zkušený šéf plzeňské kriminálky. Neúplatný a tvrdý polda, který si jde za svým. Zajímají ho hlavně výsledky jeho práce. Možná proto jsou za ním vidět jenom zruinované vztahy a to jak na osobní, tak na pracovišti. Stejně tvrdý jako je k sobě, je totiž i k ostatním a mnozí jiní jeho metr prostě nesnesou.

Další z party ostatně nejsou zas tak jiní. Třeba kapitán Tomáš Karas (zahrál si ho Jan Zadražil), i on je velmi nepřístupný a zahleděný do své práce. Je to pedant i když s velmi racionálním uvažováním. Alespoň ke kolegům je kamarádštější, aby také ne, když se na ně v terénu musí spolehnout.

Navíc Viktoru Knapi (zahrál si ho Martin Stránský) tyto ústupky bohužel bytostně potřebuje. Hodně pije a rozhodně není vzorem policejní disciplíny. Vlastně k případům přistupuje hodně po svém a na formální náležitosti moc nedbá. Přesto je to exemplář špičkového policajta, který se dokáže dostat k jádru případu a rozkrýt ho. Díky tomu má mezi ostatními opravdu velký respekt a autoritu.

Porada ohledně postupu vyšetřování případu.

Nesmí chybět ani ženský pohled, který v naší jednotce zastupuje kapitánka Mirka Ondrová (zahrála si jí Berenika Kohoutová). I ona je velmi svéhlavá a pracovitá. Dokáže na případu odřít spoustu nudné kancelářské práce, do které se nikomu nechce. Stejně ostrá je ale i s pistolí v ruce v terénu. Zkrátka člověk, kterého chcete mít jednoznačně na své straně.

A v každém teamu nesmí chybět ani ten nejstarší a nejmladší. Tím první je Vladimír Šimek (zahrál si ho Vladimír Kratina) ostřílený polda, který sází na své zkušenosti a intuici. To nejmladší kapitán Jakub Lepší (zahrál si ho Vladimír Polívka) to ještě nemá vůbec lehké. Všichni ho mají totiž jenom za lepšího podržtašku, který se hodí akorát na nudnou a rutinní práci. Možná právě proto má své komplexy, ale jinak na sobě maká, aby se dokázal více prosadit.

Zkrátka tvrdým policajtů, kteří se nezaleknou před žádným případem ať je sebetěžší.

Ta temnota je přeci v každém z nás.

Takový je seriál Místo zločinu Plzeň, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Videa tady na vás čekají v perfektní kvalitě a opravdu zdarma. Máme pro vás všechny epizody od té první do poslední. Je to opravdu působivý a zábavný krimi seriál, který byste si neměli nechat ujít. Pojďte do něj s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.