U moře (2015) online ke shlédnutí

Film U moře online ke shlédnutí pro vás. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali americký film U moře, který natočila Angelina Jolie. Ta snímek nejenom režírovala, ale dokonce je i autorkou scénáře a rovněž si zahrála i jednu z hlavních rolí společně se svým manželem Bradem Pittem. Je to opravdu unikátní a jedinečný film. Nutno dodat, že to není první snímek od Angeliny Jolie. Zároveň je to ale první její film, který můžeme označit za romantické drama.

Snímek U moře nebo chcete-li v originále „By the Sea” je opravdu unikátním dílem. Angelina Jolie ukazuje, že filmařské řemeslo jí zajímá po všech stránkách a nyní chce uspět nejenom jako herečka, ale i za kamerou. U moře je už jejím třetím filmem a druhým, ke kterému napsala i scénář. Před 40-letou Jolie je zřejmě ještě hodně dlouhá a zajímavá filmařská kariéra. V českých kinech měl tento zajímavý film premiéru 19. Listopadu 2015. Vy si ho však s námi můžete pustit naprosto pohodlně online a kdykoliv jenom budete chtít.

Film U moře (2015) online ke shlédnutí.

Film U moře jsme totiž pro vás nahráli už s předstihem a to v perfektní HD kvalitě. Vy si ho tak nyní budete moci pustit jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je skutečně jedinečná šance, která se nemusí opakovat. Pokud si chcete film přehrát, tak se stačí jenom zalogovat v horní části tohoto webu. Následně se vám aktivuje náš streamovací přehrávač a to je vše, co potřebujete. Film U moře pro vás máme s českým dabingem, abyste se nemuseli zdržovat čtením titulků.

Roland je úspěšný spisovatel a do Francie přijal napsat novou knihu.

A o čem je vlastně příběh filmu? Společně se podíváme do jednoho opravdu malinkého letoviska na romantickém Azurovém pobřeží ve Francii. Klidné dny do letoviska u moře přijeli trávit manžele z Ameriky. Všechno to vymyslel úspěšný spisovatel Roland (zahrál si ho Brad Pitt), který potřebuje klid k dopsání své další knihy. Jeho žena Vanessa (zahrála si jí Angelina Jolie) proti tomu nic neměla i když si na to ani nestihla udělat nějaký vyhraněný názor. Ostatně proti pobytu na tak krásném místě, lze jenom stěží protestovat. Nebo si snad dovedete představit nějaký argument, proč to dělat?

Jeho manželství s Vanessou je ale v troskách.

Roland a Vanessa jsou manželé už dlouho. Možná až moc dlouho, protože už se skoro neznají. Za ty roky se odcizili a každý se věnuje více méně svým vlastním zálibám. Vlastně je jim mnohem příjemnější prožívat svůj čas osamoceně, než vedle partnera. Tak už to ostatně bez cíle probíhá celé roky. Pobyt na francouzské riviéře na tom nemění vůbec nic.

Vanessa tedy tráví pobyt sluněním na lehátku přes letním bytem a nebo u moře. Roland si je zase většinu času pryč. Velmi rychle se dokázal spřátelit se štamgasty nedalekého baru. Živelní Francouzi ho rádi přijali mezi sebe jako jednoho z nich. Večer se pak vrací na letní byt ve značně podroušeném stavu, aby vždy usnul jako mávnutím kouzelného proutku. Vanessu to ale nijak zvláště neznepokojuje. Se svým manželem už ostatně zažila i daleko horší okamžiky.

Jenže se stane něco co to změní. Náš nevyrovnaný pár dostane nové sousedy. Byt hned vedle si pronajali mladí novomanželé. Je na nich vidět, že jsou spolu jenom krátce a tak doslova hýří láskou. Neustále po sobě hážou vášnivé pohledy a nehnou se od sebe prakticky ani na krok. Pro Rolanda s Vanessou by mohli být k smíchu, ale nejsou. Dobře si totiž uvědomují, že kdysi dávno byly stejní. Mladí a bláznivě zamilovaní. V jistém ohledu jim tedy závidí. Jenže to není to jediné. Tak blízké sousedy nemůžete jenom tak ignorovat.

I ona cítí, že je toho hodně v jejich vztahu špatně.

Společně soužití začne brzy Ralandovi a Vanesse zasahovat do života víc, než by si přáli. Je ale jenom na nich, jakým to bude způsobem. Přítomnost mladého zamilovaného páru hned vedle se totiž stává přirozeným katalyzátorem. Pomáhá jim rozpomenout se na to hezké, co mezi nimi bylo a stále je. Na druhou stranu jim ukazuje, jaký by třeba mohl být ještě jejich nový další vztah. Jak se tedy rozhodnou? Zahodí ty společně strávené roky a nebo naopak za ně budou znovu bojovat? To už vám samozřejmě nemůžeme prozradit, aby jste se měli na co těšit.

V romantickém letovisku se to všecho vyřeší.

U moře je opravdu velmi povedený film. Možná nejlepší, který Angelina Jolie zatím natočila. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a tento skvělý snímek vám nabídnout online ke shlédnutí. Film nabízí silný příběh, který v sobě má drama i romantiku. Kulisa francouzského pobřeží je navíc naprosto jedinečná. Zkrátka se jedná o jeden z těch lepších filmů, u kterých rozhodně neprohloupíte pokud se na něj podíváte. Tak pojďte do toho s námi pohodlně a zdarma.

Více o seriálu naleznete například na jeho profilu na CSFD.cz. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.