Seriál Na vodě – poslední díl online

Poslední odvysílaný díl seriálu Na vodě (2016) je online. Pojďte si s námi přehrát další pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Přímo zde na této webové stránce pro vás máme vždy ten nejnovější. Uvidíte, že se u něj budete určitě skvěle bavit. Tento skvělý seriál z prostředí Libeňského ostrova se ukázal jako zdaleka nejzábavnější televizní počin za hodně dlouhou dobu. Velkou roli jistě hraje i obsazení těch nejlepších českých herců v čele s Tomášem Klusem.

Pro všechny fanoušky kvalitních seriálů tady máme skvělou zprávu. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali nejnovější pokračování nového seriálu Na vodě. Je to opravdu unikátní šanci si ho přehrát přes internet a to navíc pohodlně a bez otravných reklam. A to už snad stojí za to, abyste se kvůli tomuto seriálu zastavili právě a jenom u nás. Na vodě měl svojí premiéru v neděli 7. února 2016. Od té doby běží v televizi vždy každou neděli na Nově. Tím se však vy nemusíte nijak blíže zaobírat, protože právě vy si určitě tento nový seriál přehrajete jednoduše přes internet.

Seriál Na vodě (2016) poslední díl online.

Jednotlivé epizody pro vás nahráváme ještě před jejich premiérů, abychom vám je mohli nabídnout včas a v maximální možné kvalitě. Co ještě potřebujete vědět víc? Možná už jenom krátké shrnutí o čem vlastně seriál Na vodě je.

Hlavnímu hrdinovi Hugovi se hroutí život.

Příběh nás zavede do současné Prahy, kde žije asi pětatřicetiletý Hugo. Měl by být právě na vrcholu svých sil, nakročeno ke kariéře i vybudované rodinné zázemí. Prostě cesta po které kráčí většina lidí. Zdá se, že Hugo nebude jiný. Jenže jednoho dne přijde jako rána z čistého nebe vyhazov z práce. Vlastně pro úplnou maličkost. Této záminky posléze využije i Hugova manželka Monika k tomu, aby se s ním dala rozvést. Hugo tím přijde nejenom o rodinu, ale i bydlení. Také všichni kamarádi od něj odvracejí zrak.

V hospůdce U Utopence se všichni schází.

Zdá se, že není jiná možnost, než skoncovat se životem. Hugo se tak dopotácí až k Vltavě se záměrem se zde utopit. Začne se o to snažit, ale moc mu to nejde. Ve skutečnosti ho vleče proud až k nedaleké zahrádkářské kolonii na ostrově v Libni. To je místo, ve kterém se jakoby zastavil čas. Pro některé lidi se místo kolem řeky dokonce stalo trvalým domovem. Jedním z nich je i Honza, který Huga vytáhne. Na oba dva čeká velké překvapení už jenom proto že jsou staří dobří kamarádi. Dlouho se sice neviděli, ale jak se říká, tak staré kamarádství nerezaví.

Huga překvapeně pozoruje dění v zátoce, zatímco Honza mu vypráví o tom, jak to tady chodí. I on se sem dostal vlastně náhodou. Jeho dědeček mu totiž odkázal velký hausbót. Honza přišel, aby ho omrkl a už tady jednoduše zůstal. Klid a romantika kolem Vltavy ho očarovala. Tady plyne život úplně jiným tempem, než o pár stovek metrů dál v Holešovicích nebo rovnou v centru Prahy. Kromě bydlení Honzu jeho hausbót i živý. Pronajímá ho totiž chtivým lidem jako hotel. Jako hodinový hotel nutno dodat. Mezi milenci je romantické prostředí Libeňského ostrůvku opravdu velmi oblíbené. Kromě toho tady má ale dost místa i pro hosta, proto nabídne Hugovi, že u něj klidně může na čas zůstat.

Tomáš Klus se bude i prát.

Jste už dostatečně navnaděni? Tak to si rozhodně přehrajte video z našeho partnerského filmového magazínu Hi.9e.cz. Na vodě už čeká k přehrání online jenom pro vás.

Ale zpátky k příběhu. No a co na to Hugo? Ten se právě chtěl utopit, takže nemá moc lepších nápadů, než nabídku svého kamaráda přijmout. Netuší, že je to další veletoč, kterým si svůj život převrátí úplně naruby.

Čeká nás opravdu vtipný a zábavný seriál.

Jenže právě teď je Hugo v takovém stavu, že to může být snad jenom dobře. Navíc na Libeňském ostrově jakoby vůbec neplatili běžné zákony. Všechno je tady jinak. Nikdo nikam nespěchá, všichni se rádi baví a zasmějí a hlavně to jsou prostě typy lidí, se kterými by vás normálně nenapadlo se třeba vůbec dát do řeči.

Dobrým příklad je třeba člověk, kterému tady nikdo neřekne jinak než Kapitán. Jako jediný si tak skutečně může říkat, protože kormidluje místní přívoz. Dále tady máme charismatického Bufalo Blila, neboli Bohumila, který vybírá popelnice. Nezbytnou postavou je i místní hospodská Bohunka nebo třeba umělec na volné noze Stanislav, který se živí jako živá socha. Zkrátka panoptikum lidé, jakoby utekli z blázince. Ve skutečnosti to ale třeba nebude tak hrozné. Hugo alespoň zapomene na svou už bývalou manželku Moniku a nudný život s každodenním vstáváním do práce.

Tuto partu najdete jenom v zátoce u Libeňského mostu.

Tak nějak začíná seriál Na vodě televize Nova. Co se bude dít dál už vám samozřejmě neprozradíme. Co vám ale můžeme slíbit je, že každou neděli přímo zde na této webové stránce vám vždy přineseme ty nejnovější epizody. A to už je nabídka, která snad stojí za to. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Jednotlivá videa budou postupně přibývat a my směle doufáme, že se nám podaří nahromadit nakonec všech dvanáct avizovaných dílů. I když u takto povedeného seriálu je natočení dalších pokračování podle nás jenom otázkou času. Tak pojďte do toho s námi a užijte si seriálem Na Vodě příjemné chvíle!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.