Seriál Labyrint (2015) online

Krimi seriál Labyrint online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit novou detektivku od České televize. Jedná se o premiérový seriál vysílaný na podzim roku 2015. První díl měl svojí historickou premiéru v pondělí 31. srpna 2015. U toho nemůžeme chybět ani my a právě proto jsme se rozhodli pro vás všechny díly nahrát a nabídnout vám je online ke shlédnutí. Exkluzivně na této webové stránce si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl, tak i starší epizody z našeho obsáhlého online archivu.

Pondělní večer na České televizi patří již tradičně kriminálkám. Této tradici se nevyhneme ani na podzim, kdy začíná nová televizní sezóna. A právě pro tento den si pro nás Česká televize připravila také svůj zbrusu nový seriál jménem Labyrint. Jedná se o hodně zajímavý filmařský počin, do kterého neváhala investovat spoustu peněz a my se tak díky tomu dočkáme opravdu hodně povedeného a zajímavého seriálu. Režisérem se stal zkušený Jiří Strach, který si ve filmařské branži vyzkoušel snad všechno. Kromě krimi seriálu, který pro něj byl novinkou. Díky tomu se dočkáme hodně zajímavého a autorsky originálního seriálu, který rozhodně stojí za vaší pozornost. Scénář napsal Petr Hudský, který v minulosti pracoval například i na Kriminálce Anděl.

Seriál Labyrint (2015) online ke shlédnutí.

Labyrint bude vyprávět příběhy těch nejtěžších zločinů. Zpravidla vražd a to těch, které si jejich pachatel velmi dobře naplánuje. Takových, kde postupuje podle předem daného scénáře a vzoru. Jsou to často velmi mistrně naplánované činy, kdy pachatel nenechává téměř žádné stopy. To ale neznamená, že by byl neodhalitelný. Obzvláště pokud má tu smůlu a skříží svou cestu se zkušenými moravskými kriminalisty.

Nový seriál Labyrint od České televize.

Ostřílené detektivy má pod svým vedením zkušený Petr Oliva (hraje ho Miroslav Donutil). Jeho rozvaha je často hodně potřebná, protože jeho podřízený Michal Remeš se občas do případ vrhá až moc po hlavě. Jinak je ale Remeš (hraje ho Jiří Langmajer) skvělý detektiv, který asi nemá srovnání. I on ale občas uvítá pomoc a navíc, když je to od tak krásné a inteligentní slovenské detektivky jako je Tamara Berkyová (hraje jí Zuzana Kanócz) z Bratislavy, tak se to opravdu nedá odmítnout. Samozřejmě tu jsou i další zkušení policisté, ale i na ty jistě v průběhu vyšetřování přijde řeč.

V hlavní roli uvidíme Jiřího Langmajera.

Seriál Labyrint je hodně založený na temné atmosféře. Jiřího Langmajera uvidíme v opravdu charizmatické roli. Kamera vyhledává temné zákoutí i pohledy na jeho zachmuřenou tvář. Příběhy jsou nesmírně originální a často až děsivé. To všechno ale bylo ve scénáři a povedlo se to. Hned první případ, kdy budou naši kriminalisté řešit vraždu vlivného podnikatele doslova prošpikovaného kůlem vás jistě dostane. Možná až přiková do křesel. I tato vražda je přitom jenom malým střípkem daleko rozsáhlejší série těchto hrůzných zločin páchaných podle slavných obrazů Hieronymuse Bosche. Celkem nás čeká sedm epizod a my pevně věříme, že si nenecháte ujít ani jednu. Tento nový krimi seriál od České televize totiž rozhodně stojí za trochu vaší pozornosti!

Labyrint je opravdu hodně originální a povedený seriál, který slibuje opravdu velmi solidní porci napínavé zábavy. Je vidět, že je to po řemeslné stránce opravdu poctivě natočený seriál, který nám má hodně co říci. Čekají nás detektivní případy, které v sobě budou mít pořádnou porci tajemna. Dost možná, že se u nich budete chvílemi být, ale to je jenom dobře. Seriál Labyrint má celkem 7 epizod a my vám všechny z nich přineseme na této webové stránce a to pohodlně a zdarma. Chceme, abyste si je mohli u nás pustit opravdu jednoduše a v maximální možné kvalitě na pouhých pár kliknutí myši. Snad se nám tedy povede tento záměr zrealizovat.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.