Seriál Doktor Martin online ke shlédnutí

Doktor Martin online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet komediální seriál ČT 1 s Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali pohodlně a zdarma tento nový český seriál. Díky naší stránce si ho můžete pustit přes internet na pár kliknutí myši. Nenechte si ho tedy ujít, protože by to byla opravdu škoda. Na této webové stránce se na něj můžete podívat v maximální možné kvalitě a zdarma.

Hledáte kvalitní český seriál? Takový, který by vás zaujal svým příběhem, hereckým obsazením, ale hlavně humorem, kterého se vám za normálních okolností nedostává. Natočit komediální seriál ostatně patří k tomu nejtěžšímu. Tady ale můžeme konstatovat, že se to povedlo na jedničku z hvězdičkou. Velký podíl na tom má jistě i obsazení hlavní role Miroslavem Donutilem, který v seriálech zas až tak často nehraje. Role cynického stárnoucího doktora mu ale sedla dokonale. Možná dokonce tak, že předčí i svou předlohu v Britském seriálu Doc Martin, který se vysílá od roku 2004 dodnes.

Seriál Doktor Martin online jenom pro vás.

Česká verze měla svojí premiéru v pátek 4. Září 2015. To se vysílali rovnou dva díly najednou. Vlastně to tak nahradilo jakýsi úvodní film. Od té doby se seriál vysílá každý pátek na ČT 1 od osmi hodin. V první řadě bylo natočeno celkem šestnáct epizod, které by nám měly vystačit až do Vánoc 2015. To zda se posléze budou natáčet i nové epizody už rozhodně jenom naše přízeň a sledovanost seriálu. Já osobně věřím, že doktor Martin má k tomu našlápnuto více, než dobře.

Pojďte si přehrát zdarma přes internet tento povedený seriál.

Otázkou ale zůstává, jaký příběh vlastně bude vyprávět? Společně se podíváme na jednu větší vesnici ukrytou kdesi v Beskydech. Jmenuje se Protějov a je skoro až na konci světa. Místní tady k sobě ale mají nějak blízko a nic jim nechybí. Tedy až do momentu, kdy zemře místní pan doktor. To je opravdová tragédie, protože si k němu chodili všichni nejenom pro recepty, ale třeba si jenom popovídat. Naštěstí se brzy přihlásí nový doktor, který by měl o tuto práci zájem. To je opravdu velká vzácnost, protože jak jistě víte, tak v dnešní době se doktoři na vesnici zrovna moc houfně nehrnou.

Je to obrovská kapacita ve svém oboru – úspěšný chirurg, cévař, pedagog – Doc. Mudr. Martin Elinger. V Praze patřil mezi špičky svého oboru. Jenže Praha to je jiný svět a stejně tak nátura doktora Elingera je naprosto podřízená své práci. Jeho břitký humor plný sarkasmu a cynismu do prostředí malé vísky moc dobře nezapadá. Každopádně to nic nemění na faktu, že tady potřebují nového doktora a on potřebuje nové pacienty. Dřív nebo později si tak na sebe stejně budou muset zvyknout.

Vesnice Protějov je celkem příjemné místo k životu.

Navíc je doktor Martin obrovský puntičkář a perfekcionista. Když tak vejde do své nové ordinace ve staré roubence, tak se musí opravdu zhrozit. Vybavení jeho ordinace je v žalostném stavu. Nefunguje voda a další věci. A jeho nová sestřička Irenka také nevypadá jako bůhví jak skvělá sestra a asistentka. O tom ho ostatně brzy přesvědčí už jenom tím, že velkou část pracovní doby stráví telefonováním. Je prostě jasné, že pořádky se v této Ordinaci musí změnit. Elinger chce hlavně léčit, ne aby si s ním pacienti chodili povídat a nebo na kafíčko.

Doktor Martin se seznamuje se zdejšími svéráznými obyvateli.

První dny doktor Martin velmi vážně uvažuje, že z prací v Protějově sekne. Chirurga už sice dělat nemůže, protože se sám v tomto oboru jaksi vyčerpal, ale práce se svéráznými vesničany mu přijde v mnoha ohledech ještě horší. Ostatně komunikace s lidmi není Martinova silná stránka. Každopádně nakonec se rozhodne zůstat. I na přímluvy své tetičky. Jistě to nebylo lehké rozhodnutí. Ale kdo ví, třeba se nakonec s místními sžije. Se svou novou hubatou sestřičkou Irenou, s místní paní učitelkou Lída Klasnovou a nebo třeba místním fachmanem Antonínem Brázdou.

Seriál Doktor Martin od České televize naleznete online ke shlédnutí rovněž na této webové stránce. A to rovnou všechny jeho díly.

To a mnohem více nás čeká v seriálu Doktor Martin, který jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát jakoukoliv z jeho šestnácti epizod a to naprosto pohodlně a zdarma. Video se seriálem vám přinášíme ve skvělé kvalitě a na pouhých pár kliknutí myši. Máme pro vás všechny díly, takže si zde můžete pustit ten od prvního až po poslední. Je to skutečně jenom na vás, kdy a kde se rozhodnete si Doktora Martina pustit. Hezky se s tímto komediálním seriálem bavte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.