Rudyho má každý rád (2015) online ke shlédnutí

Seriál Rudyho má každý rád je tady online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát nejnovější filmařský počin české televize. Čeká na vás opravdu nesmírně povedený a zábavný seriál se vším všudy. Právě proto jsme ho pro vás připravili na této webové stránce, abyste si ho mohli pustit kdykoli jenom budete chtít a to naprosto pohodlně a zdarma. Pokud vám je název povědomí, tak to rozhodně není náhoda, protože je to vlastně česká verze oblíbeného amerického sitcomu Raymonda má každý rád.

Pokud máte rádi české komediální seriály, tak byste si rozhodně neměli nechat ujít ani Rudyho má každý rád. Na tento rodinný sitcom jsme se načekali opravdu hodně dlouho, ale podle všeho se vyplatilo. V každé epizodě dlouhé 26 minut nás čekají vtipného situace z každodenního rodinného života Rudyho. Rudy je vlastně pohodový sympaťák, který se svojí početnou rodinkou bydlí v Praze. Mezi jeho blízké patří manželka, malá dcera Anežka a dva ještě menší a nemluvící synové – dvojčata Matěj a Jiřík.

Seriál Rudyho má každý rád (2015) online ke shlédnutí.

Jenže tím výčet nekončí. Ještě tu jsou starostlivý rodiče, kteří navíc bydlí hned naproti. Díky tomu jsou na návštěvě prakticky každých půl hodiny. A to už celkem velké překročení míry, která se jenom stěží dá nazvat snesitelnou. Zapomínat nesmíme ani na přerostlého bratra, který se také často staví. Pracuje sice jako policista, ale hned na první pohled je jasné, že to není žádný blesk. Ostatně to také není detektiv, ale pouhý dopravák. To je ve zkratce naše rodinka, která si vystačí sama o sobě.

Na chudáka Rudyho to bude možná až moc. Má svou práci sportovního redaktora, kterou sice miluje, ale zároveň musí tvrdě pracovat, aby dokázal splácet hypotéku. Doma by měl rád trochu klidu, ale musí tu čelit nejenom přesile svých malých dětí, ale rovněž i svým vlastním rodičům. To je situace, která je bohužel často spíše infarktová a určitě po většinu času k nevydržení. Na druhou stranu je to i zápletka mnoha vtipných momentů, které nás jistě pobaví od začátku do konce. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a tento povedený seriál vám naservírovat online.

Saša Rašilov alias Rudy v hlavní roli.

Seriál Rudyho má každý rád zaujme i svým nesmírně kvalitním hereckých obsazením. V hlavní roli Rudyho uvidíme zkušeného Sašu Rašilova. Jeho rodiče si zahráli Eva Holubová a Oldřich Navrátil. Hlavní ženskou roli, tedy manželku ztvárnila Jitka Schneiderová. Bratra si pak vystřihl David Novotný. A když už jsme u těch jmen, tak do režisérského křesla se posadil Petr Zahrádka. Ten je známý především jako seriálový režisér. Na svědomí má seriály jako Nevinné lži, Škoda lásky, Obchoďák či Letiště. Tento zkušený team nás jistě nezklame a naservíruje nám opravdu povedenou podívanou.

Rudy to se svou manželkou nemá vůbec jednoduché.

Seriál Rudyho má každý rád má celkem 12 epizod, které vám zde přinášíme online ke shlédnutí. U nás si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl, tak klidně i všechny epizody najednou. Máme pro vás to nejnovější stejně tak jako i starší díly v našem obsáhlém archivu. Seriál vám přinášíme ve výborné HD kvalitě, která přináší opravdu nesmírně detailní obraz i kvalitní zvuk. Pojďte dát tomuto českému sitcomu šanci. Snad vás zaujme a dobře se u něj pobavíte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.