Jason Bourne (2016) online ke shlédnutí

Film Jason Bourne online ke shlédnutí a zdarma. Video s novým akčním filmem znovuoživující legendární jméno je konečně tady. Pojďte si ho přehrát s námi pohodlně a zdarma přes internet. Snímek natočil velmi zkušený režisér Paul Greengrass podle knihy Roberta Ludluma. V hlavní roli se opět objeví skvělý Matt Damon, kterého velmi dobře známé i z předchozích filmů o agentovi bez minulosti. To je jedinečná příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít.

Exkluzivně a na této webové stránce vám přinášíme online ke shlédnutí snímek Jason Bourne, který volně navazuje na trilogii otevřeném filmem Agent bez minulosti (2002) s hlavním hrdinou Jasonem Bournem. Pokud tedy i vy patříte mezi příznivce tajného agenta bez minulosti, tak vězte, že se do českých a moravských kin dostává již pátá série akčního filmu Jason Bourne. Čeká vás snímek plný akce a dramatických momentů. Čekejte napětí na nejvyšší úrovni!

Jason Bourne (2016) online ke shlédnutí.

Jason Bourne šel do českých kin od čtvrtka 28. 7. 2016. Vy to však nemusíte vůbec řešit. Právě pro vás jsme tento snímek přichystali online ke shlédnutí a zdarma. Video s filmem na vás čeká ve výborné kvalitě a jistě si ho opravdu užijete. Snímek jsme nahráli v opravdu skvělé HD kvalitě, která vás oslní detailním rozlišením a také úžasně věrným zvukem. Způsob přehrání je u nás navíc opravdu jednoduchý a šetrný. Zvládnout to musí snad každý. Dokonce si troufáme tvrdit, že i malé dítě.

Legendární agent bez minulosti se vrací.

V americkém akčním filmu Jason Bourne od britského režiséra Paula Greengrasse si mimo jiné zahrají kromě Matta Damona i další skvělý herci jako například: Alicia Vikander, Julia Stiles, Tommy Lee Jones a Vincent Cassel. Scénář k filmu napsala dvojice Paul Greengrass a Christopher Rouse podle úspěšných knih zmíněného amerického spisovatele Roberta Ludluma. Hlavním kameramanem snímku se stal Barry Ackroyd. Pokud vás zajímá více encyklopedických informací, tak se určitě podívejte na CSFD.cz, kde jsou i recenze běžných lidí.

Čeká nás film plný akce a napětí.

Jason Bourne má poměrně dlouhou minulost, i když jemu samotnému dlouho unikala. První „Agent bez minulosti“ objevil na stříbrném plátně již před dlouhými čtrnácti roky. Čas však velmi rychle běží a od té doby se oblíbený herec Matt Damon v této akční roli objevil již čtyřikrát. Na úspěšný první film navázaly další filmy, které se objevily v kinech v letech 2004, 2004 a 2007. Šlo o tyto snímky: Bournův mýtus, Bourneovo ultimátum a Bourneův odkaz. Co název, to jméno samotného tajného agenta, takže nikoho nepřekvapí, že jeho jméno se objevilo v názvu dalšího filmu, v pořadí tedy již pátého.

Herec Matt Damon se tedy opět vrací do stejné role. A s ním i režisér Paul Greegrass, který režíroval snímky Bournův mýtus a Bourneovo ultimátum. V páté části série je nebezpečný bývalý agent CIA znovu vylákaný ze stínů. V páté sérii hlavního hrdinu doplňují další herci a herečky Alicia Vikander, Vincet Cassel a Tommy Lee Jones. Americká herečka Julia Stiles se pak opět vrací v roli Nicky Parsons. Tato herečka, která se narodila v New Yorku, je známá především ze seriálů pro teenagery. Velký úspěch ji však přinesl až akční film Agent bez minulosti z roku 2012. Nyní chce ve filmu Jason Bourne na tento úspěch navázat.

Skvělé herecké obsazení je samozřejmostí.

Podle internetového traileru je Jason Bourne znovu v dobré formě, takže to vypadá velice nadějně a slibně. Osa celého příběhu je jasná. Tajný agent Bourne sice dostal zpět svou paměť, ale stále není schopen srovnat se s tím, kdo doopravdy je. Rovněž se nedokáže smířit s tím jak byl jako tajný agent využitý. Do toho všeho hrozí další problém v podobě úniku citlivých informací a dat. Na agenta Bourna tedy čeká další práce. Diváci se tedy mohou těšit na další série dramatických a efektních akčních scén, během kterých pan Bourne naplno využije svých skvělých schopností. Navíc se velmi dobře přizpůsobuje jakékoliv situaci. Prostě to všechno, co dělá Bournea skvělým profesionálem, který si umí poradit v každé situaci!

Film režíroval zkušený Paul Greengrass.

Herec Matt Damon už se tedy konečně dozvěděl, kdo doopravdy je, ale stále ještě neví úplně všechno. A na tom je vystavěna pátá série akčního filmu Jason Bourne. Kromě této zápletky se diváci kin mohou těšit na docela slušně vypadající automobilové honičky a efektní bitky.

Akční Film Jason Bourne se natáčel na různých místech Evropy. Konkrétně to bylo v německém Berlíně a řeckých Aténách, kde se natáčely davové scény z ulice. Dále se pak natáčelo v severní Americe, konkrétně ve Washingtonu a v Las Vegas. Ve městě kasín a oslnivých barevných neonů se odehrává poslední část filmu, při níž jsme svědky bombastické automobilové honičce. Akční film Jason Bourne startuje už toto léto! Snad to nikoho neodradí (včetně vás), aby si nechal ujít návrat slavného agenta bez minulosti! Bude to opravdová akční jízda.

V hlavní roli Matt Damon.

Shrnutí filmu Jason Bourne

Nový Jason Bourne vypadá hodně ambiciózně a zajímavě. Podle všeho se dočkáme oživené nebo spíše restartu původní trilogie. Samozřejmě je to úplně jiný příběh, který má ale opět šanci stát se nejlepším akčním filmem poslední doby. Nás osobně hodně zaujal a právě proto jsme ho ostatně pro vás přichystali online ke shlédnutí. Zajímavá je i volba Matta Damona do hlavní role, který je s touto postavou spjatý od počátku. Z Bourna by mohl být takový novodobý James Bond, ale je jenom otázkou času, zda tomu tak skutečně bude. Ve zkratce můžeme říct, že nás nový Jason Bourne zaujal a že vám ho rozhodně můžeme doporučit. Navíc si ho můžete přehrát online přímo zde na těchto webových stránkách. To je opravdu jedinečná nabídka, které nemusíte příliš dlouho odolávat. Pojďte do toho s námi a my vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.