Film Lichožrouti online a zdarma

Lichožrouti online ke shlédnutí. Nový český animovaný film pro vás a vaše blízké. Pojďte si i vy přehrát aktuální český komediální snímek hezky pohodlně a zdarma. Film vznikl na základě úspěšné knihy spisovatele Pavla Šruta. Do podoby animovaného celovečerního filmu ho pak převedla režisérka Galina Miklínová. Na nás tak čeká hezký snímek s originálním příběhem a skvělým českým humorem.

Máte rádi kvalitní pohádky, u kterých se zabaví celá rodina. Pokud ano, tak byste si rozhodně za žádnou cenu neměli nechat ujít ani film Lichoužrouti. Je to opravdu zajímavý 3D celovečerní animovaný film. Podobných snímků u nás moc nevzniká a takto kvalitních už vůbec. Lichožrouti se hravě vyrovnají třeba snímkům od Pixaru nebo Dreamworks. I v Čechách můžou vznikat hezké příběhy, které si člověk podmaní.

Film Lichožrouti online a zdarma.

Lichožrouti online

Film Lichožrouti jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Film měl premiéru v kinech 27. 11. 2016, ale to vy nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Video s Lichožrouty jsme pro vás nahráli ve špičkové HD kvalitě, která obzvláště vynikne na velké obrazovce. Náš chytrý streamovací přehrávač si ale poradí s jakýmkoliv zařízením. Lichožrouty si tak můžete klidně přehrát i na mobilním telefonu. Film Lichožrouti online nalezente také na stránkách magazínu Filmero.

Zbrusu nový český 3D animák.

Recenze filmu Lichožrouti

Za filmem stojí zkušená režisérka pohádek Galina Miklínová. Na kontě má celou řadu zajímavých projektů, ale tento byl jejím bezpochyby největším. Z jejich projektů jmenujme alespoň film Byla 3x jedna princezna nebo snímek NeŠťastné narozeniny Péti Fotky. K Lichožroutům pak dokonce napsala i scénář ještě s autorem knižní předlohy Pavlem Šrutem. Výsledkem je 83 minut dlouhý film, který nadchne malé i velké diváky.

Po Lichožroutech už jde zlý profesor.

Velmi potěšující je také herecké obsazení. Nebo bychom měli mluvit spíše o dabingu, protože se jedná o animovaný film. Své hlasy jednotlivým postavičkám propůjčili ti nejlepší čeští herci, podobně jako je tomu zvykem u amerických animáků. V hlavních rolích se představí Ondřej Trojan a Kryštof Hádek. Společně se však můžeme těšit ještě na Matěje Rupperta, Josefa Somra, Jolku Krásnou, Marka Taclíka, Tatianu Vilhelmovou, Davida Novotného, Jana Maxiána nebo Aleše Najbrta. To je opravdu silné obsazení, jenž vdechlo tomuto filmu ducha. Pokud vás zajímavá více nejenom o dabérech, ale o filmu obecně, tak se můžete podívat například na CSFD.cz.

Zábava pro celou rodinu ze současné Prahy.

Příběh filmu

A o čem je příběh filmu? Je o podivných ponožkových skřítcích, kteří se jmenuje lichožrouti. Je to proto, že žijí skrytě blízko lidí a kradou jim jejich ponožky. Vždy jenom jednu, takže lidem zbude jenom ta lichá v páru. Lichožrouti se ponožkami živý a mají opravdu velmi přísná pravidla, která jsou zaznamenána v desateru. To by měl dodržovat úplně každý lichožrout, jenže se najdou i chamtivci a hamouni, kteří na to moc nedbají.

Lichožrouti hezky pohromadě.

Našim hlavním hrdinou je lichožrout jménem Hihlík. Je to odvážný mladý skřítek. Velmi čestný a aby také ne, když ho vychovává jeho moudrý dědeček Lamora. Jenže ani ten s ním nemůže být věčně. Je přeci už tak starý. Jednoho dne ho proto pošle k jeho strýčkovi, který se jmenuje Padre. Jenže to není hodný Lichožrout. Naopak by se spíše dal označit za gangstera. Hromadí ponožky a vůbec nedbá na pravidla. Jeho nohsledy jsou pak jeho dva synové. Hihlík se v jejich přítomnosti necítí moc dobře. Už jenom protože ho nutí porušovat pravidla, které mu celý život tak svědomitě vštěpoval jeho děda.

V honbě za ziskem Padre zapomíná i na úhlavního nepřítele všech lichožroutů Profesora. Tajemný vědátor lichožrouty chytá a následně i zkoumá. Chce je chytit úplně všechny a pak s nimi dělat bůhví co. Hihlík má ale dobré srdce. Čeká na něj tak velkolepé dobrodružství, kde sice nebude dělat vždy úplně ty správné věci, ale nakonec mu dojde co je opravdu důležité. A vlastně si i splní svůj velký sen o rodině.

Trailer k filmu

Malá video ukázka z filmu Lichožrouti. Krátký ale velmi hezký trailer k filmu, který vám představí to nejdůležitější, včetně našeho hlavního hrdiny Hihlíka.

Lichožrouti hodnocení

Lichožrout jsou nepochybně velmi povedený film. Je to snímek, který může nabídnout krásný příběh, brilantní technické zpracování, dokonalý český dabing a jedinečnou atmosféru plnou reálií současné Prahy. Tohle jen tak nějaký český animovaný film nemá a proto si troufáme Lichožrouty označit jako nejlepší český pohádkový film za posledních 5 let. A kdybychom brali v potaz jenom animáky, tak tam bude patřit zřejmě do absolutní špičky. Lichožrouti jsou opravdu povedeným snímkem a my vám je můžeme jedině doporučit online ke shlédnutí. To je ostatně také důvod, proč jsme si je připravili přímo zde na těchto našich webových stránkách. Lichožrouti online pro vás. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.