Doktoři z Počátků 2015 – pokračování online

Přehrajte si online přes internet nové pokračování oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků od televize Nova. Právě pro vás jsme přichystali nové premiérové díly tohoto seriálu pohodlně a zdarma online. S námi si je můžete pustit opravdu jednoduše. Zvládne to snad úplně každý. Váš oblíbený seriál vám přinášíme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je opravdu jedinečná nabídka, která může mít jenom časově omezené trvání. Pojďte se podívat s námi co se v naší oblíbené vesničce zase děje nového.

Nové díly Počátků odstartovali 23. Září 2015 a to svým 120. dílem. Oproti ostatním seriálům tedy s poměrně velkým zpožděním. Navíc se nově bude seriál vysílat jenom jednou týdně a to ve středu po Výměně manželek, tedy až v půl desáté večer. To je sice trochu omezující, ale my věrní fanoušci si stejně cestu k našim oblíbeným Počátkům vždycky najdeme. A to se nikdo rozhodně nemusí bát! Ostatně od toho je tu právě i tato naše webové stránka. S námi si můžete pustit nejnovější epizodu Doktorů z Počátků naprosto pohodlně a zdarma online. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte jak je to jenom možné!

Doktoři z Počátků 2015 - pokračování online pro vás.

Příběh seriálu volně navazuje tam, kde před prázdninami skončil. Děda Dobruška dál předstírá své zdravotní indispozice v podobě záchvatů. Jenže Roman všem řekne pravdu, jak se věci mají. Vanda i Mamuš, tak vědí, že to je už jenom divadlo a nemusí se tím tedy nijak zvláště stresovat. Akorát Ruda nic neví. Později situace dojde tak daleko, že Dobruška jde se synem k psychiatrovi, který mu potvrdí, že je naprosto v pořádku. Po této eskapádě už se ani Dobruška necítí v obci moc dobře a proto se rozhodne odjet. Jeho syn se mu v tom z počátku snaží zabránit, ale potom co v místní hospodě proběhne velkolepá rozlučka, tak už prostě není cesty zpět. Roman odvede Dobrušku směr letiště.

Celé premiérové díly oblíbeného seriálu pro vás!

Končí jeden dlouhý a složitý vztah. Marta se totiž rozchází s Davidem. Zdá se, že je to opravdu konečné a nezvratné. Svatbu, kterou už ale měli připravenou, tak nakonec nevyjde jenom tak vniveč. Nakonec se totiž vezme Milena s Markem. Marta je sama, ale to neznamená, že by byla nějak zoufalá. Vlastně se s chutí vrhne do hledání nového vlastního bydlení, které bude jenom její.

Všechny epizody jsou ve skvělé kvalitě.

Matěje navštíví jeho matka. Chová se opravdu velmi mile a přátelsky. Sám Matěj neví co si o tom má myslet. Navíc ho úpěnlivě prosí o odpuštění. Zkrátka, aby zahodil veškerou minulost a zase se s ní normálně bavil. Bohužel se zdá, že tahle osoba je nepolepšitelná. Po chvíli ho totiž začne přemlouvat, aby pro ní ukradl zlaté mince, což ale Matěj samozřejmě naprosto kategoricky odmýtá.

Bohuna konečně opustila Počátky. Všichni Mackovi jsou prakticky bez výhradně nadšeni. Jenže to bohužel netuší, že za dva dny to bude celé jinak. Když opadne počáteční vlna nadšení, tak si totiž uvědomí, že Bohuna nebyla zas tak hrozná a možná, že jim dokonce chybí. Začnou se tedy stydět jak se chovali a že se jí snažili zbavit.

Lída trpí opět strašnými nočními můrami, které ji nedají spát. Myslí si, že za to mohou léky, které si tedy nakonec nechá změnit. Kromě toho se s Milanem dohodne ohledně Zuzky. Po období vzdoru jí konečně dojde, že v tomto sporu nejde jenom o ní.

Markéta s Ondrou se nakonec vrací z Ameriky domů. Už se jim stýskalo a vypadá to, že se v Počátcích zase na nějaký ten pátek zabydlí.

Bude se ta svatba konat a nebo nebude?

Takový je seriál Doktoři z Počátků 2015, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Na této webové stránce si můžete opravdu jednoduše a zdarma přehrát všechny nové epizody. Dávali jsme si opravdu dobrý pozor, abychom vám je naservírovali v nejlepší možné kvalitě. Ohledně děje, který jsme nastínili, tak jsou to jenom události prvních třech epizod (120, 121 a 122). Samozřejmě se toho, ale v seriálu bude dít daleko více. My zde však nemáme prostor popisovat úplně všechno. Takže to berte jenom takovou ochutnávku a úvod do seriálu. Kam se bude děj vyvíjet dále samozřejmě nikdo neví.

Doktoři z Počátků jsou dramatickým seriálem ze života.

Na této webové stránce se však vynasnažíme, abychom vám přinášeli vždy ty nejnovější epizody seriálu Doktoři z Počátků. Nahráváme pro vás celé díly a to v naprosto skvělé kvalitě. Neváhejte už tak ani chviličku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se budete se seriálem opravdu skvěle bavit a to od jeho začátku do konce. Na závěr nám tedy nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.