Ben Hur (2016) online ke shlédnutí

Film Ben Hur online ke shlédnutí. Nová podoba legendárního historického filmu je tady. Čeká nás velkolepé dobrodružné drama. Snímek natočil režisér Timur Bekmambetov a bude opravdu stát za to. Bude to úplně nová verze v moderním akčním stylu. Je to příběh člověka z významného knížecího rodu z Jeruzaléma. Byl bohatý a mocný, ale pak o všechno přišel. Teď si bude muset svůj život vybojovat zpátky. To poslední co může dát všanc je svůj život. Prostě řežba, která tak trochu připomíná legendárního Gladiátora.

Všichni fanoušci dobrého filmu můžou slavit. Konečně jsme se dočkaly nové adaptace legendárního příběhu. Na filmová plátna se vrací nepřemožitelný Ben Hur. Ten se jenom tak mimochodem dočkal nového filmového zpracování, již po šesté. Předchozích pět filmů bylo natočených v letech: 1907, 1925, 1959, 2003 a 2010. Od amerických tvůrců se mu dostalo akčnosti a dobrodružnosti po vzoru Tróje nebo 300: bitva u Thermopyl. Takže na první rychlý pohled to vypadá, že budeme mít co dočinění s filmem, který bude opravdu stát za to. My pevně věříme, že mu dáte šanci i s námi, a že si ho opravdu vychutnáte maximálně jak jenom bude třeba.

Ben Hur (2016) online ke shlédnutí.

Film Ben Hur jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Všechno je to záležitost na pár kliknutí myši a my pevně věříme, že si jí určitě nenecháte ujít. Video s novým Ben Hurem pro vás máme v HD kvalitě, která nabízí jak velmi detailní rozlišení, tak skvělý zvuk na úrovni. U nás si navíc film zvládne pustit úplně každý. Náš streamovací přehrávač se přizpůsobí jakémukoliv zařízení, včetně mobilů. Pro aktivaci se jenom musíte přihlásit v horní části tohoto webu.

Ben Hur přišel úplně o vše a pět let strávil na galejích.

Ještě než se vrhnete na online streamování filmu, tak vám ho podrobně představíme. Ať víte do čeho jdete. Nejdříve si povíme něco o tvůrcích a pak si podrobněji rozebereme i příběh filmu. Už předem vás ale rádi odkážeme na CSFD.cz, kde naleznete spoustu dalších zajímavých informací o filmu.

Nyní si představíme tvůrce filmu. Začneme hned od toho nejdůležitějšího. Režie se ujal Timur Bekmambetov, rodák z dnešního Kazachstánu. Jeho prvním větším filmem byla Noční hlídka, v roce 2007 natočil film Wanted, ve kterém si zahrála hlavní roli Angelina Jolie. Zmiňme také, že se tento snímek natáčel v Praze. Bekmambetov stojí také za hororem Abraham Lincoln: Lovec upírů.

Hudbu ke snímku skládal americký skladatel filmové hudby Marco Beltrami, který v letošním roce hudbou oživil třeba snímek Mělčiny, hudbu skládal ale také pro film Wolverine nebo pro Smrtonosnou past.

Velkolepý příběh ožívá už ve svém šestém zpracování.

Některé herce není třeba příliš představovat. Hlavní herecké obsazení je totiž opravdu prvotřídní. Platí to třeba pro představitele hlavních rolí, Jacka Hustona a Morgana Freemana. Mladý anglický herec Jack Huston pochází z umělecké rodiny (dědeček je režisér, babička herečka, teta a strýc jsou rovněž herci. Ačkoliv je část jeho rodiny americká, vyrůstal Jack v Anglii. Pro diváky bude asi nejznámější díky své roli v sáze Twilight, hrál ale také ve snímku Noční vlak do Lisabonu, Špinavý trik nebo v seriálu Městečko Eastwick. Oscarový Morgan Freeman je divákům určitě velmi dobře znám. Řidič slečny Daisy, Million Dollar Baby, Vykoupení z věznice Shawshank, Temný rytíř, Sedm, Božský Evan. To je jen krátký výčet Freemanových snímků, ve kterých mě nejvíc bavil.

Z dalších herců zmiňme alespoň některá jména. Toby Kebbell (Princ z Persie: Písky času, Čarodějův učeň, Pustina), Nazanin Boniadi (Tři dny ke svobodě, How I met your mother), Rodrigo Santoro (300: Vzestup říše, 300: bitva u Thermopyl, Láska nebeská). Výčet by byl téměř nekonečný. Vedle anglických a amerických herců najdeme Brazilce, Dány, herečky z Iránu nebo z Izraele.

Šlechtic Judah Ben-Hur (Jack Huston) pochází z Jeruzaléma, jeho rodina byla jednou z nejváženějších ve městě. Celá rodina však byla zrazena v momentě, kdy byl Ben Hur falešně obviněn z pokusu o atentát ze strany svého přítele z dětství a adoptivního bratra Messala (Toby Kebbell). Přežije roky v římském otroctví a na svobodu mu pomůže čistá náhoda.

Film má skvělé herecké obsazení.

Jeho další cesta je jasná: pomstít se Messalovi. Zavraždit jej by bylo ale příliš snadné a navíc by to vyvolalo další problémy. Zvolí tedy jinou cestu, závody vozatajů. V aréně totiž neplatí žádné zákony. Je to boj na život a na smrt. Pokud prohraje, zemře. Pokud vyhraje, pomstí utrpení své i celé rodiny. A navíc, Messalo je pýchou celého Říma. Porazit jej znamená porazit impérium.

Proto tedy Ben Hur napadne svého adoptivního bratra ve velkém závodě vozatajů. Zmiňme, že scény ze závodu se natáčely v Římě, na slavném Circus Maximus, tedy v původním antickém oválu určeném ke koňským kláním.

Pomsta je možná jenom v aréně.

Film podává starý a velmi dobře známý příběh. Vždyť byl napsán již roku 1880 americkým spisovatelem Lewem Wallecim. Tentokrát, ale ve zcela v novém hávu. Námět a doba zůstává, příběh je poněkud pozměněn. Dostal nádech amerického akčního velkofilmu. Což mu sice ubírá na pravdivosti, nikoli ale na poutavosti, což podtrhují především krvavé scény a výrazné animace. Je to hezký film, který má jistě ty nejvyšší ambice, alespoň co do získání si maximálního počtu diváků.

Čeká nás akční drama první třídy.

Shrnutí filmu Ben Hur

Nový Ben Hur (2016) je opravdu povedenou adaptací legendárního příběhu. Ještě nikdy nebyl tak akční a adrenalinový. Poutavý příběh přitom neutrpěl ani trochu. Film má napětí i drsnou akci. Herecké obsazení v čele s Jackem Hustonem a Morganem Freemanem se opravdu povedlo a povynáší film ještě více v pomyslném panteonu. Nový Ben Hur je zkrátka prvotřídní akční pecka, na kterou je radost se dívat. My jsme nadšeni z toho, že můžeme být u toho a tento film vám nabídnout online ke shlédnutí. Tady opravdu není moc co řešit. Prostě si to pusťte a dobře se bavte! Video s filmem pro vás máme ve výborné kvalitě a jeho přehrávání je maximálně jednoduché. Určitě to zvládnete i vy. Za nás už vám jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Film. Uložte si odkaz.